Menu
logo tjk main

Rodzinne gotowanie z Julką Cymbaluk - relacja po imprezie

W sobotę 07 lipca 2018, plaża główna w Kołobrzegu zamieniła się na kilka godzin w strefę zdrowia, a to wszystko dzięki Julce Cymbaluk - zwyciężczyni programu Master chief Junior i jej fit rodzince. 
 
1

Julka poprowadziła dla przybyłych fanów warsztaty z przygotowywania pożywnych i zdrowych koktajli, idealnych na drugie śniadanie. Plażujący rodzice mogli skosztować kawowych koktajli na bazie płatków owsianych i jaglanych z dodatkiem suszonych owoców, nasion i aromatycznych przypraw - cynamonu, kardamonu. Dla dzieci Julka przygotowała wieloowocowe koktajle ze zbożami, jogurtem naturalnym i miodem - właśnie takie, jakimi co rano sama rozpoczyna każdy dzień.

Dzieciaki obierały owoce, dodawały składniki, a na koniec degustowały efekty wspólnej pracy. Rodzice nie tylko podglądali naszą małą mistrzynię kulinarną, ale także zdobywali wiele cennych podpowiedzi - między innymi jak sprytnie urozmaicić często monotonne śniadania swoich niejadków oraz własne.

Hitem warsztatów był kawowy koktajl na bazie mleka roślinnego z dodatkiem suszonych daktyli i kardamonu. Taki właśnie pobudzający koktajl pija na śniadanie mama Julki Cymbaluk - pani Ula. Po wspólnym gotowaniu przyszedł czas na wspólne zdjęcia i autografy. Kolejki nie było końca :)

W strefie Tchibo oprócz zdrowej kuchni pojawiły się także atrakcje sportowe, w tym dmuchana strefa do skoków dla najmłodszych - Julka obok gotowania trenuje akrobatykę na batutach. Zebrane dzieci nie mogły przegapić okazji do wspólnego skakania ze swoją idolką.

Dla spragnionych relaksu rodziców marka Tchibo przygotowała wygodne hamaki i leżaki oraz przemiłe animatorki, które zorganizowały najmłodszym dzieciom malowanie buziek, gry i zabawy na piasku.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież