Menu
logo tjk main

Warsztaty kulinarne z Junior Masterchief Zuzią Bulą w Ustce - relacja po imprezie

W sobotę 21 lipca 2018, na plaży w Ustce temperatura sięgnęła zenitu i to nie za sprawą słonecznej pogody, ale dzięki płonącym naleśnikom Zuzi Buli. Ta niespełna trzynastoletnia mistrzyni kulinarna pochodząca z Tychów przygotowała dla plażujących rodzin flambirowane naleśniki.

zdj1

W nadmorskiej strefie Tchibo Zuza Bula wraz z mamą Sylwią poprowadziły dla plażujących rodzin naukę przyrządzania pysznych autorskich naleśników w dwóch wersjach smakowych - dla dzieci naturalne, zbożowe, a dla rodziców flambirowane z kawowego ciasta.

Nasza młoda gwiazda pokazała uczestnikom warsztatów w jak ciekawy sposób można urozmaicić tradycyjne, dobrze znane i lubiane danie. Zuzia zachęcała dzieci do wspólnej zabawy przy własnoręcznym dekorowaniu naleśników. Szczególną uwagę rodziców skupiła na daniu dedykowanym właśnie im, czyli kawowym naleśniku z farszem z mascarpone, białego twarogu, słodkiej śmietanki i owoców sezonowych. Mama Sylwia zdradziła swoje patenty kulinarne, czym skutecznie zainteresowała zgromadzoną publiczność i skłoniła do poszukiwań nowych rozwiązań w kuchni.

zdj2

Warsztaty były interaktywne. Gwiazda angażowała zgromadzonych plażowiczów do wspólnej zabawy i rozmów.

Pojawiły się kulinarne ciekawostki, zabawne anegdoty z programu Masterchief i z codziennego życia rodziny Zuzi. Po wspólnym gotowaniu i dekorowaniu naleśników przyszedł czas na degustację. Nie zabrakło zdjęć i autografów, a także wspólnych skoków w dmuchanej strefie zabaw - wszak Zuza Bula trenuje akrobatykę na batutach.

Oprócz warsztatów z gwiazdą, marka Tchibo przygotowała wiele dodatkowych atrakcji dla przybyłych rodzin. Na turystów czekała strefa relaksu z leżakami, hamakami, świeżo parzoną kawą i mrożonymi koktajlami oraz strefa animacji dla najmłodszych - gdzie pod opieką wykwalifikowanych animatorek przybyłe dzieci bezpiecznie i kreatywnie spędziły to lipcowe sobotnie popołudnie. Tego dnia pogoda dopisała, a na wydarzenie przybyły tłumy fanów Zuzi Buli i oczywiście pysznej kawy Tchibo Family!

zdj3

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież