Menu
logo tjk main

Wielkie gwiazdy na plaży w Łebie! Już w tę niedzielę spotkanie z Cezarym i Edytą Pazurą dla wszystkich chętnych!

W najbliższą niedzielę 12 sierpnia o godzinie 13.00 na plaży w Łebie, w miasteczku TVN na zaproszenie marki Tchibo Family pojawi się gwiazdorskie małżeństwo Cezarego i Edyty Pazurów! To wyjątkowa okazja do spotkania z Gwiazdami, zadania pytań, jakie zawsze chcieliście im zadać i zdobycia wyjątkowego autografu i wspólnego zdjęcia.

zdj1

Cezarego Pazury nikomu nie trzeba przedstawiać, to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Edyta Pazura jest żoną aktora, a zarazem jego managerką. Jest także zaangażowaną mamą trójki cudownych dzieci oraz prawdziwym autorytetem dla wielu młodych mam, o czym można się przekonać śledząc jej kanał na YouTube o nazwie „Maybe Baby”. Edyta i Cezary pobrali się 9 lat temu i od tamtej pory stali się jednym z najbardziej popularnych małżeństw polskiego showbiznesu. Wkrótce po tym urodziła im się córka Amelia. W 2013 roku na świat przyszło ich drugie dziecko - syn Antoni, a w czerwcu tego roku najmłodsza córka Rita. Edyta świetnie łączy obowiązki mamy trójki dzieci oraz prowadzenie domu z zarządzaniem kalendarzem pracy męża, prowadzeniem bloga, a także życiem towarzyskim i pasjami. Przy tak intensywnej codzienności dba o ciało trenując fitness i umysł nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje - może pochwalić się aż trzema fakultetami.

Na plaży w Łebie Gwiazdy opowiedzą o swoim codziennym życiu, o podziale podstawowych obowiązków domowych i o tym, jak zapracowana pani domu znajduje czas tylko dla siebie. Na oczach zgromadzonych widzów przykładny małżonek Cezary Pazura przyrządzi swojej ukochanej jej ulubione smoothie, a Edyta przygotuje dla Czarka kawę, jaką zwykle pija jej ukochany. Jeśli jesteście ciekawi jak smakują te pyszności, nie może Was zabraknąć, gdyż będzie okazja do skosztowania tych napojów. Kawy rozdawane będą plażowiczom w papierowych kubeczkach Tchibo z własnoręcznymi dedykacjami i autografami Gwiazd. Przez cały czas spotkania Gwiazdy będą opowiadały zabawne anegdoty z życia rodziny i odpowiadały na pytania fanów - będzie smacznie i zabawnie.

zdj2


Nie zabraknie także wspólnych zdjęć. Jeśli marzyliście o tym, aby porozmawiać z Cezarym i Edytą Pazurą nie może Was zabraknąć na plaży w najbliższą niedzielę 12.08 w miasteczku TVN, w strefie Tchibo Family! Spotkanie jest bezpłatne, zapraszamy!

Miejsce spotkania:
Łeba, plaża, miasteczko TVN Projekt Plaża, strefa Tchibo
Data:
12.08.18, godzina 13.00 - 14.00
Spotkanie jest bezpłatne

Panstwo PazurowieEdyta z corka Rita

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież