Menu
logo tjk main

Wielkie gwiazdy na plaży w Łebie! Relacja - 12.08.2018

W minioną niedzielę 12 sierpnia, na plaży w Łebie, na zaproszenie marki Tchibo Family przybyło jedno z najpopularniejszych gwiazdorskich małżeństw Cezarego i Edyty Pazurów! Mimo naprawdę wietrznej pogody fani Czarka i Edyty dopisali, gdyż była to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania z ulubionymi Gwiazdami, do rozmowy, zdobycia autografów i wspólnych zdjęć.

Na plaży w Łebie Gwiazdy udzielały wywiadów, podczas których opowiedziały między innymi o swoim codziennym życiu, o podziale podstawowych obowiązków domowych i o tym, jak zapracowana Pani domu i mama trójki pociech znajduje czas tylko dla siebie.

L1
 
Na oczach zgromadzonych widzów zakochany w żonie Cezary Pazura przyrządził Edycie jej ulubioną kawę bezkofeinową z selficinno - swoją podobizną wydrukowaną na kawie, czym rozbawił małżonkę i sprawił jej nie lada niespodziankę. Edyta w ramach rewanżu przygotuje dla Czarka jego ulubione latte.

L2

Podczas spotkania Gwiazdy opowiadały zabawne anegdoty z życia rodziny i odpowiadały na pytania fanów - było smacznie i zabawnie.

L3

Po wywiadach, autografach i kulinarnych niespodziankach na fanów czekała nie lada gratka - mogli być świadkami plenerowej, miłosnej sesji zdjęciowej Edyty i Cezarego, do której para zakochanych pozowała, niczym nie skrępowana.

L4
 
Spotkanie w pamięci i sercach fanów pozostanie na długo. Wspaniały humor Czarka i gorące uczucie małżonków rozwiały wszystkie deszczowe chmury piętrzące się tego dnia nad plażą w Łebie. Dla wszystkich meteopatów, którym w pochmurne dni brakuje energii Tchibo Family oferowało mnóstwo świeżo parzonej kawy!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież