Menu
logo tjk main

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Sandry

Jeszcze do teraz nie ochłonęłam! Lecz jedyne słowa jakie cisną mi się na język to : FANTASTYCZNIE i FENOMENALNIE. Stylizacje jakie na nas czekały już po samej siatce oraz napisie River Island zapowiadały niesamowitą zabawę oraz elegancję! Jakie to stylizacje nie będę zdradzać ale powiem, że było dużo śmiechu zabawy oraz MODY. Buty torebki sukienki kolczyki wszystko to co kobieta lubi najbardziej. Pani Fotograf miła, szalona cierpliwa oraz przede wszystkim PROFESJONALNA! Ten dzień zapisze się na długo w mojej pamięci.

Chciałam podziękować Paulinie Dorna, która zachęciła mnie do zgłoszenia się oraz zapewniała iż jest to DLA KAŻDEGO - i tak naprawdę było - DZIĘKUJE :)

Dziękuje portalowi tojakobieta Agama Studio oraz wszystkim, którzy tworzyli atmosferę luzu i dobrej zabawy.

POLECAM wszystkim zgłoszenie się do takiego konkursu! Zapewniam Was, iż wasza samoocena powędruje wysoko do góry jak i mnie, tak samo jak pewność siebie.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Sandrę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież