Menu
logo tjk main

Sandra Kolanowska - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

sako Imię: Sandra
Wiek: 21
Miasto: Poznań
Grupa: STUDENTKI

Kilka słów o Sobie:
Witam. Widząc metamorfozy jakie są pokazane na Państwa stronie, jak dziewczyny pięknie wyglądają, jak się zmieniły...zdecydowałam się zaryzykować i spróbować. Stwierdziłam JA TEŻ TAK CHCE. Zawsze marzyłam o profesjonalnej sesji zdjeciowej - jak każda kobietka chciała by się zobaczyć piękną na fotorgafii. Próbowałam swoich sił jako hostessa i pare zdjęć również posiadam, ale nie mają one takiego efektu jaki widzę na tej stronie. Serdecznie pozdrawiam!

 

Witam, potwierdzam przyjęcie wspaniałej informacji :) Czekam na ustalenia dalszej procedury.
Pozdrawiam.
 

sako2

SESJA ZDJĘCIOWA - 19.11.2011

   

 


 

Kilka słów o stylizacjach przygotowanych do sesji zdjęciowej...
Zdjęcia w Galerii - Portfolio

N.Y. Manhattan i Brooklyn, Paris. Big Apple girl :). To tak w skrócie.

Biało-czarna Manhattan - podstawą były biało czarne buty i założenie, że stylizacja ma być zimowa. Nie chciałam przeładowywać kolorystyki, bo sama stylizacja i tak miała być bogata i z rozmachem. Stąd pomysł na black and white look. Bez ograniczeń: futro, niebotyczne obcasy, kaskada srebrnej biżuterii - wydanie nowoczesnej Alexis. Miało być nowocześnie, ale szykownie i bogato.

Paris - czyli stylizacja para-retro. Metaliczna sukienka mini w formie A idealnie pasowała do rock’and’rollowych botków (znowu mini plus botki za kostkę – tylko dla odważnych nóg:)). Wyszedł retro look – między innymi dzięki naszyjnikowi z piórkami. Kopertówka specjalnie w metalicznym odcieniu – ale w lekko ciemniejszym kolorze, żeby nie była „za idealnie” wpasowana i lekko się wybijała.

Brooklyn z zapowiedzią Paryską - Czyli cekinowe spodnie i kolorowa marynarka. Znowu klasyczne formy plus nowoczesność. Troszkę poszłam w stronę colour-blocking plus najnowsze wydanie świecącej kolekcji Dolce&Gabbana. Miało być dynamicznie i mocno. Dla pewnej siebie kobiety.Kolory paznokci - miało być klasycznie czerwono do wszystkich stylizacji.

Makijaże - skrajnie kobiece, lekko wzorowane na etnicznych.

Wszystkie stylizacje miały z założenia być stylizacjami sesyjnymi – czyli czymś dla księżniczek, które zgłosiły się na sesję zdjęciową portalu. Czyli nic nudnego, codziennego tylko kreacje prosto z marzeń.:)

Wielkie dzięki dla Ekipy River Island. I dla mamy portalu – Kasi za super, rewelacyjną organizację.

Aleksandra Lubczańska
(stylistka mody)

Więcej w tej kategorii: « Galeria - Portfolio

Komentarze  

0 #6 Sandra 2011-12-12 13:17
ZDJĘCIA są są.....MEGA MEGA !! Dziękuje Pani Kasiu za tak udaną stylizację ...Za wszystko...!!
Cytować
0 #5 Katarzyna Cegielska 2011-12-01 19:22
Zdjęcia od Kuchni super.. Ekstra futerko :) Dobrze, że nie ma fotek z maseczkami na buziach :)
Cytować
0 #4 Sandra 2011-11-24 23:08
Jezu Paula- to ja? aaaaaa :D:)
Cytować
0 #3 Sandra 2011-11-24 13:28
Dziękuje Ci Kasiu :) nie moge się doczekać reszty :)
Cytować
0 #2 Kararzyna Cegielska 2011-11-24 09:36
O ch :) ! Przepięknie ;-)
Cytować
0 #1 Paulina Dorna 2011-11-21 22:29
WOW! Sandra - to Ty? :)
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież