Menu
logo tjk main

Andrzejki dla feministki

Andrzejki dla feministki
Ostatnio zauważyłam, że Andrzejki zaczęły szczęśliwie zmieniać swoją formułę. Z wróżb branych na bardzo poważnie - kiedy i czy wyjdę za mąż, pozostały tylko wspominki. Najpierw ewoluowały w dobrą zabawę i pełne śmiechu interpretacje tradycji by potem całkiem zejść na dalszy plan. Teraz Andrzejki to przede wszystkim ostatni dzień przed adwentem - trzeba się więc wybawić (jeśli ktoś nie bawi się w adwencie;)).

Co jednak jeśli jesteś zaproszona na imprezę Andrzejkową w starym stylu z wszelkimi zwyczajami i wróżbami mającymi na celu odsłonić świetlaną przyszłość opierającą się wyłącznie na tym, czy znajdziesz już w tym roku swoją drugą połówkę czy nie? A tymczasem nie w głowie Ci całkowicie szukanie męża, bo „mąż to ewentualnie może poszukać Ciebie i to na Twoich warunkach...”.
Oczywiście jest to wyimaginowany przypadek.

Aczkolwiek z przymrużeniem oka postanowiłam podpowiedzieć takiej kobietce, co powinna zabrać ze sobą na Andrzejkową imprezę z wróżbami.

Wróżba numer 1:
Ustawianie butów w kolejności....
Jeśli ustawiać buty to niech to będą DOBRE buty. Mam tutaj garść propozycji. Z pomocą przychodzą Aquazzura, Prada i LeeMcQueen.


Wróżba nr 2:
Przebijanie serc z imionami przyszłej drugiej połówki...
Jeśli przebijać to tylko stylowo. Do tego w sam raz nada się szpikulec do przytrzymywania koczka lub dobry grzebyczek. Wtedy niczym dziewczyna Jamesa Bonda poprzebijasz sobie cokolwiek tylko będziesz chciała;).


Wróżba nr 3:
Lanie wosku...
Miło by było mieć fajną zapachową świecę. Ale jeszcze fajniej dobry lakier na paznokciach - bo w końcu ten klucz trzeba jakoś trzymać ...


Co najlepsze, wszystkie te akcesoria możemy połączyć z każdą sukienką z każdego stylu. Z małą czarną, w kwiatki, kolorową lub ultra-sexy lub ultra-spokojną.


Jak się bawić to tylko dobrze ! :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież