Menu
logo tjk main

Jesień/zima 2017

Jesień/zima 2017
Zewsząd padają pytania czy trendy jeszcze istnieją, co na to instagram. Kto kreuje trendy, ulica czy wielcy krawcy? W zasadzie są to dosyć teoretyczne pytania, bo dopóki istnieje ktoś, kto wymyśla nowe spojrzenia na świat i pociąga za sobą tłumy - to trendy zawsze będą istniały. A czy to ważne czy jest to mianowany dyrektor kreatywny wielkiej firmy czy wybitna jednostka?

Zresztą, wybitne jednostki i performerzy zazwyczaj są i tak przysypywani zdjęciami topowych influencerek noszących coś, co wymyślili projektanci. Z dowodu logicznego jest to idealne potwierdzenie, że trendy absolutnie mają się dobrze - jak pączek w maśle. :)

Co mamy zatem na nadchodzący sezon?
Jeśli masz kożuszek, to trafiłaś w dziesiątkę. W tym sezonie ramoneski przypominają kożuszkowe pilotki. Ewentualnie zamiast kożuszka - futerko, najlepiej kolorowe.

A

Co jest najbardziej podobne do futerka? Pióra? No to niech będzie - piórka, lub zamiast piórek cienkie sznureczki. Ma się ruszać i mienić.

B

Odyseja kosmiczna 2017 zawróciła wszystkim w głowach. Elon Musk to teraz ikona. W trendach koniecznie na srebrno lub cekinowo.

C
 
Kiedy już z krążenia po galaktyce wrócisz na ziemię to najlepszym przyjacielem będzie stare dobre „spodnium” rodem z lat ’90. Czasem możesz zapomnieć założyć do kompletu wspomniane w nazwie spodnie i też będzie supermodnie.

D
 
Materiał? Sztruks… Kolor? Czerwony… Wzór? Kratka i róże… Brzmi co najmniej przytulnie.

E
 
Dla fanów sportów zimowych mamy tym razem nie technologiczny szał, ale typowe narciarskie sweterki.

F
 
Może zamiast sportu wolisz robić sweterki? Dobra wiadomość - ten sezon jest Twój.

G
 
Przyjemnej pogody, aby móc nosić te wszystkie cuda :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież