Menu
logo tjk main

Jesień-zima 2018/2019

Jesień-zima 2018/2019
Długie lato, ciepłe lato - wcale nie tęsknimy za polarnym powietrzem :) Jednak wybór mamy taki: albo kupić fajny cieplutki sweter, który pomoże nam wejść w nowy sezon, albo wyprowadzić się na Teneryfę (dosyć blisko, dla dalekobieżnych mogą być Hawaje).

Z zeszłego jesiennego sezonu nadal mamy kwiaty na sukienkach, nadal królują swetry, ale teraz dołączają do nich kolejne elementy układanki modowej…

O palmę pierwszeństwa biją się lata ’80 pomieszane z dzikim zachodem. Efektem czego są świecące… kowbojki…, przeskalowane w ramionach zamszowe kurteczki. Z lat ’80 bierzemy zasadę „więcej znaczy więcej”, przeskalowujemy swetry, ściskamy się w pasie koniecznie paskiem w lamparcie cętki…

80

Dziki zachód po upolowanej zwierzynie z lat ’80 wkracza niosąc ze sobą haftowane białe koszule, zamsz i sztruks…

DZIKI
 
Jak już znudzi nam się bawienie się trendami i będziemy chcieli odetchnąć ponadczasowym ubiorem - to jest ten sezon, ubrania „które możesz zawsze założyć”, taki nowy trend pojawił się na wybiegach. Zaskakujące :))

KLASYK
 
Do klasycznej monotonii zawsze można dorzucić neon…

NEON
 
Lub czymś zabłysnąć…

BLYSK
 
Oraz podzielić się swoimi zainteresowaniami - ulubionym projektantem, miastem czy hobby

LOGO
 
Żeby było cieplej - konieczny jest kożuch lub futrzak, niestety idą one w kierunku wielkiego ptaka z ulicy sezamkowej, co nie każdemu służy.

FUTRO
 
Zamiast kwiatka do kożucha… chusta

CHUSTA
 
A na super mrozy wielki puch…

PUCH

Do tego nadal zostają: krata, militaria (a raczej uniformy), dopasowane marynarki, przeskalowane płaszcze.

Dobrej zabawy z nowym sezonem!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież