Menu
logo tjk main

Sezon letni czas zacząć… 2019

Sezon letni czas zacząć… 2019
„Kwiaty na wiosnę - zaskakujące” ten cytat z filmu „Diabeł ubiera się u Prady” czytam co roku w niemal każdym czasopiśmie, gdzie istnieje choćby skrawek mody. Taka ironia losu: powtarzalność cytatu jest bardziej nieświeża niż te kwiaty :). Albowiem kwiaty były jesienią i zimą i zostają dokładnie te same - nic się nie zmienia - czyli już od kilku sezonów nie są tylko na wiosnę. Natomiast wchodzą inne ciekawostki.

Pożegnanie z Afryką? Jeśli tak to dosłowne. Tym razem zamiast klasycznych strojów safari mamy kwiatowe safari, surferskie safari i wielkomiejską dżunglę. Nowe odsłony globtroterek.

SAFARI

Roboty domowe? Tylko że nie chodzi o te, które zastępowałyby nas przy …odkurzaniu i wykonywaniu innych syzyfowych prac, ale o te które też musimy wykonywać same, przeszywając, dziergając i wycinając (albo… kupić ;) i udawać, że same zrobiłyśmy :)))
 
HAND

Power… marynarka? Z power-dressingu ostał się tylko żakiet. Marynarka - jeśli nie masz (choć wątpię) teraz już musisz mieć. Projektanci wpadli jednak na pomysł, że powinna być co najmniej …wielka.

JACKET

Babcie w natarciu? Kolor beżowy zawsze kojarzył mi się z babciami i dziadkami na wycieczce, potem pokochałam beż, potem powoli dowiedziałam się które beże mi nie pasują i nigdy nie będą pasowały. Natomiast nadal uwielbiam ten schludny, momentami ultraelegancki, look. Na wiosnę powrócił.
 
BEZ

Szaleństwo na wiosnę? Tak można nazwać total black look - na sezony zimowe - ok, ale wiosenno-letnia czerń … i to w dobie instagrama (jeśli próbował ktoś zrobić foto czarnych ubrań - to wie o czym mówię)? Szaleństwo projektantów? A może ucieka od przekoloryzowanego nurtu (beż obok czarnego to drugi prowadzący kolor - może coś w tym jest).
 
BLACK

Rzeźbiarski sznyt? Przeskalowywanie, upinanie, rzeźbienie. Niekoniecznie dobre dla sylwetki, ale na pewno wzbudzające dobre samopoczucie w trakcie oglądania. Bal u artystów czas zacząć czy może u szalonego kapelusznika?

SCULPT
 
Tylko dla odważnych? Zastanawiałam się jak nazwać ten trend - mikro ultra sukienki. Niegdyś wylansowane przez Gianniego Versace, teraz wracają. Czy potrzebna jest dobra sylwetka? Ważniejsze chyba dobre samopoczucie na swój temat. :))

HOT

Dodatkowo z zimowych kolekcji zostają zwierzęce cętki, codzienna elegancja i romantyczne koronki.
Szczęśliwej cieplejszej pory roku! :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież