Menu
logo tjk main

Wiosna i trendy na 2018

Wiosna i trendy na 2018
Każdej wiosny, w tzw. prasie kobiecej zawsze gdzieś pada cytat z filmu ‘Diabeł ubiera się u Prady’, jeśli nie wiecie jaki to podpowiem - ten o kwiatach na wiosnę.

Kiedy widzę, że tak jak i na jesień i zimę, poprzednią wiosnę i poprzednią zimę znowu będą wszędzie kwiaty - to tylko czekam na cytat, który mówi faktycznie o niczym, bo patrząc wstecz kwiaty mamy od dobrych 4 lat w różnych wydaniach na każdy sezon.

No właśnie - pojęcie sezonowości też się ciut zdezaktualizowało. Można by powiedzieć nawet nie o trendach tylko o tym, co tym razem weszło i zafascynowało grupki dzielnych projektantów (naprawdę dzielnych, wymyślać 8 do 16 kolekcji rocznie, z czego połowa musi być nowa i odkrywcza, bo inaczej konsument nie będzie chciał skonsumować i postylizować się na blogu). Także powoli wygląda to jak: co komu wpadnie do głowy to przypina to do ubrań i już mamy nowość. Kwiatki są cały czas, tak jak i wszystko jest cały czas, są one tylko wciąż odmieniane przez przypadki, kolory, 3D.

Czyli do meritum: co w tym sezonie odmieniamy?
Błysk
Ten jesienny zastępujemy tym wiosennym, czyli ma być lżej, mniej aksamitu, cekiny w wersji light i dziennej. Błyszczące tkaniny są tym razem nie out of space tylko zdecydowanie kobiece - taki typ manifestu.

BLYSK

Gorset
Kolejnym elementem skrajnie kobiecym są piersi… czyli podkreślanie - koniecznie gorsetem, tym razem nie w wersji na pas, tylko połączonym ze stanikiem.

GORSET

Pufa
A raczej nadawanie objętości - rękawy, spódnica, cała sukienka - nieistotne, ważne żeby było dużo.

PUFA

Jak się znudzi szeroko, trzeba mieć przy ciele - wzory zupełnie jak z kombinezonu nurka, surfera lub innego skoczka narciarskiego ;)

PIANKA

A po zawodach można ubrać coś wygodniejszego… to jest dopiero nowość, projektanci odkrywają dzianinę na wiosnę. Czyli wiosenno-letnie sweterki.

SWETER

Non stop kolor
W tym sezonie spytano projektantów - jaki kolor mają na myśli - odpowiedź jest jasna - wszystkie!

KOLOR

Po całym szaleństwie czas do pracy - marynarka, blezer. Często zamiast kurtki.

MARYNARKA

Co zostaje z poprzedniego sezonu? Zostają asymetryczne rękawy, wycięcia, prześwity, koniecznie slogany na koszulkach teraz wzbogacone o printy.
Kolorowej wiosny!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież