Menu
logo tjk main

Wpadki! Czyli co nie jest dobrym pomysłem…

Wpadki! Czyli co nie jest dobrym pomysłem…
Tym razem na wesoło i straszno (czasem). Jakie są częste wpadki stylizacyjne. Co robimy nie tak, a wydawałoby się, że jest ok.

1 - Sztuczna opalenizna rzucająca się w oczy
Lato coraz bliżej wiec zaczynam od tej wpadki. Pomarańczowa opalenizna, nadmiarowa opalenizna lub palce odciśnięte na skórze od samoopalacza są na serio duuuużo gorsze od bladych nóg.:)

1

2 - Zbyt dużo dodatków
Dodatki to podstępny dział. Potrafią nadać sznytu, ale potrafią również sprawić, że możemy konkurować z drzewkiem bożonarodzeniowym. We wszystkim trzeba mieć umiar i lepiej coś zdjąć, a nie dokładać. Warto też pamiętać, że niektórych ubrań w ogóle nie trzeba urozmaicać dodatkami.

2

3 - Kiepskiej jakości materiały
Nie mówię tutaj o tym, żeby jutro rano każdy przeszedł tylko na naturalne jedwabie i najlepszej jakości bawełny. Trzeba jednak pamiętać, że legginsy z lycry, bluzka z lycry i ... raczej możemy iść w tym biegać, a nie do pracy...

3

4 - Utknięcie w przeszłości
Jest to dosyć częsta wpadka. W pewnym momencie ubieramy się wciąż tak samo, nie zwracając uwagi na to, że moda, czas i nasze ciało po prostu się zmieniły. Mamy tą samą fryzurę i ten sam makijaż. Super jeśli się zorientujesz po kilku latach, gorzej jeśli masz już 40, a od liceum nic nie zmieniłaś.

4

5 - Nie ten rozmiar
Za małe, za duże, nawet za duży oversize... Źle dobrany rozmiar potrafi naprawdę zepsuć cały look. Nie kupuj z myślą, że schudniesz, tak samo jak nie kupuj z myślą, że będzie Ci fajnie i luźno (bo w tajemnicy nadmienię, że w ogóle najluźniej jest w poszewce na kołdrę z wyciętymi otworami, tylko czy to na pewno ten kierunek?;))

5

6 - Pokazywanie zbyt dużo...
... nie czyni bardziej sexy, raczej wygląda się bardziej ... tanio. Zawsze można się pochwalić ładną linią ramion, talii, albo biustu, ale nie wszystkiego na raz!

6

7 - Brudne buty
Czy naprawdę muszę tłumaczyć czemu brudne buty znalazły się na liście wpadek? ;)

7

8 - Wielkie logo...
.... Wszędzie, na torebce, na bluzce, na spodniach i zaczynamy wyglądać jak zawodnik rajdu Paryż Dakar w kombinezonie z reklamami od sponsorów.

8

Są jeszcze niezbyt udane pomysły, które dotyczą np. sporego kawałka stringów wystających spod spodni i zbyt napompowanych ust. Jest to już jednak „klasyka” gatunku i zalicza się do wtop, a nie wpadek. :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież