Menu
logo tjk main

Wyjazdy kontra moda

Wyjazdy kontra moda
Temat wyjazdów w świetle mody podejdę od innej strony. Nie będę mówić co mamy dokładnie spakować w walizkę, ile par butów czy sukienek zabrać i ile walizek. Wiadomo - pakowanie zależy od miejsca, do którego się udajemy i czasu, w którym będziemy wyjeżdżać (bo nie chodzi mi tylko o letnie wyjazdy w ciepłe kraje, ale te zimowe i inno-pogodowe również).

Na wszelkich wyjazdach i wycieczkach dajemy sobie więcej luzu, mamy często więcej pozytywnej energii, a dzięki temu też bardziej ryzykujemy, próbujemy nowych rzeczy. Warto o tym pamiętać pakując walizkę i spróbować - kompletując rzeczy na wyjazd - zaryzykować jedną/dwie rzeczy, których nie odważymy się założyć na co dzień - ale dobrze w nich wyglądamy.

Bluzka z mocno wyciętymi plecami - idealnie, mocniejsze kolory (jeśli nigdy nie używamy) - warto zaryzykować. Tak jak podróże i miejsca dają nam szansę na odkrycie nowych kultur - warto odkryć swoje inne ja. Jeśli odkrywamy tylko nową plażę i odpoczywamy - to warto też zastosować tą filozofię - dać sobie więcej luzu i energii - poprzez dobre, ale inne ubranie.

Jeśli okaże się, że idealnie czujemy się w głębokich dekoltach na plecach - warto o tym pamiętać i zaimplementować w życiu codziennym - dekolt ciut zminimalizować, ale dalej nosić.

To samo tyczy się koloru, kroju i wszystkiego co nam przyjdzie do głowy wypróbować.

Warto z wyjazdu przywieźć tą letnią wiarę w siebie i ten rodzaj mniejszego kontrolowania się. Wtedy też powoli będziemy ewoluować ze swoim stylem i zmieniać się w czasie - bo przecież często tkwienie w tych samych 5 sweterkach na krzyż jest po prostu depresyjne.

Oprócz dobrego humoru wakacyjnego, warto również kupować sobie pamiątki wakacyjne. I nie mówię tutaj o breloczku „oko proroka” lub plastikowej wieży Eiffla „made in China”, tylko raczej o fajnym szalu - który będzie można nosić do zimowego płaszcza. Ten szal czy buty będzie nam przypominał naszą podróż - moim zdaniem lepiej, niż byle jaka plastikowa figurka.

Czyli wakacyjna garderoba na dwie strony - do tam - żeby stać się przez chwilę „inną sobą” i w drugą stronę, żeby choć troszkę nowych rzeczy wnieść w swoje codzienne życie.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież