Menu
logo tjk main

Za kulisami SugarDatingu

W tym miesiącu przeprowadziliśmy ankietę wśród naszych użytkowników na sugardaters.pl by dowiedzieć się dlaczego preferują oni sugardating od tradycyjnych związków.

W ankiecie wzięło udział 99 osób, z czego 76% to kobiety będące SugarBabes, 20% to SugarDaddies i 3% SugarToys. Prawie połowa (45%) korzysta z naszych usług kilka razy dziennie, 41% kilka razy w tygodniu, a pozostałe 13% kilka razy w miesiącu.

sugardaters


Dlaczego nasi użytkownicy tak chętnie powracają na naszą stronę i dlaczego wybierają sugardating zamiast tradycyjnych związków?

35% osób preferuje typ relacji, w której to mężczyzna dba o partnerkę i obdarowuje ją prezentami. 42% osób wybrało sugardating, ponieważ chcą oni związku bez zobowiązań, gdzie są ściśle określone zasady. Taka relacja bardziej odpowiada naszym użytkownikom ze względu na duży nakład pracy i brak czasu na poważny związek. 12% powiedziało, że nudzą ich zwykłe związki i chcą spróbować czegoś innego. Sugardating umożliwia im znalezienie partnera, z którym mogą spełnić swoje fantazje w seksie jak i nie tylko.

Korzystając z okazji zapytaliśmy także naszych użytkowników o ich stosunek do związków poligamicznych i tylko 25% sugardaddies czy sugarbabes spotyka się z więcej niż jedną osobą i preferuje otwarte związki. 75% użytkowników woli monogamiczne relacje i 74% użytkowników posiada tylko jednego partnera.

Zapytaliśmy się także, czy nasi użytkownicy otwarcie rozmawiają o randkach na https://sugardaters.pl i 49% mówi, że tak, ale 31% osób dzieli się tą informacją tylko z bliskimi. Pozostałe osoby cenią sobie anonimowość i ich życie osobiste chcą trzymać dla siebie. 32% osób natomiast nie chce dzielić się tą informacją, ponieważ obawiają się ostracyzmu społecznego i braku zrozumienia od innych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież