Menu
logo tjk main

13 rzeczy, które mężczyźni noszą w plecakach

13 rzeczy, które mężczyźni noszą w plecakach
Obiegowa opinia głosi, że mężczyzna w kieszeniach swoich spodni zmieści portfel, telefon komórkowy, kluczyki od auta z dowodem rejestracyjnym, scyzoryk, młotek, dwa tuziny gwoździ i pół osiedla. A jakie tajemnice skrywają plecaki męskie?

Panowie lubią nosić ze sobą większość swojego dobytku i przy tym twierdzą, że wszystkich tych rzeczy potrzebują na co dzień. Są im one wręcz niezbędne do codziennego funkcjonowania i pomagają stawić czoło temu światu. Brzmi to wiarygodnie, gdy chodzi o chusteczki higieniczne czy bilety miesięczne, ale nawet pobieżny przegląd zawartości plecaków męskich codziennie wprawia w zdumienie wiele kobiet na całym świecie. Co zatem można w nich znaleźć?

Kodeksy, normy i tablice - czyli wszystko, co potrzebne jest mężczyźnie do pracy zawodowej. Książki ważące tyle co cegły, których żal zostawiać w biurze, bo mogą przydać się w domu. Choćby po to, by poczytać je sobie przed snem do poduszki. Częściej po to, by wieczorami szukać w nich rozwiązania problematycznych kwestii, których mężczyzna nie zdążył rozwikłać w godzinach pracy.

Klucze, wkręty i śrubokręty - by zawsze móc przywrócić harmonię we Wszechświecie poprzez naprawę klamki od damskiej toalety albo rolety w firmowej kuchni. Oczywiście mężczyzna mógłby zlecić naprawę administratorowi budynku, ale po co, skoro może i potrafi zrobić to sam?

Witaminy, probiotyki i inne specyfiki - te dość często można znaleźć w plecakach męskich. Przy diecie ubogiej w minerały i składniki pochodzenia roślinnego panowie z czasem zauważają u siebie spadek formy, zmęczenie i gorsze samopoczucie. Czasami dochodzą do wniosku, że powinni zmienić coś w swoim sposobie odżywiania. I jeśli nie mają czasu zdrowo gotować, sięgają po suplementy diety.

Butelki z wodą lub sokiem - bo odpowiednie nawodnienie to podstawa zdrowego funkcjonowania. Poza tym po pracy panowie często chwytają swoje plecaki męskie i idą jeszcze na siłownię lub rozgrywają towarzyskie mecze, choćby w piłkarzyki. A wtedy łyk napoju potrafi zdziałać wiele dobrego.

Słodycze, frykasy i łakocie - z resztą któż ich z sobą nie nosi? Dla mężczyzny własny plecak to czasem jedyne miejsce, w którym może ukryć przysmaki przed swoją partnerką i mieć pewność, że ona mu ich nie zje. Potem w chwilach samotności może z plecaka wyciągać takie skarby jak sezamki, których termin przydatności do spożycia minął 2 lata temu lub sprasowane batoniki, które równie dobrze mogłyby służyć za podstawki pod kubek z herbatą.

Plecaki męskie pełnią podobną funkcję, co damskie torebki. Różnią się tylko od nich wielkością i zawartością. Bo niezależnie od wieku i płci lubimy mieć przy sobie rzeczy, do których jesteśmy przywiązani.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież