Menu
logo tjk main

Escape Room Warszawa® - pokoje przygód

Escape Room Warszawa® - pokoje przygód
Chcesz oderwać dzieci od komputera? A może nie masz pomysłu czym się zająć w deszczowe popołudnie? Wykorzystaj spryt i wyobraźnię podczas zabawy w pełnych przygód pokojach Room Escape.

Pokoje typu Escape Room bazują na Real Life Escape Game, zespołowej grze przygodowej odbywającej się w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu tzw. pokoju ucieczki. Zabawa trwa 60 minut i daje możliwość wejścia w magiczny świat przygód oraz wcielenia się w bohaterów filmów akcji.

Atrakcja dla rodzin, firm oraz studentów
Kto może bawić się w Escape Room Warszawa®? To zabawa dla dorosłych oraz dzieci, które ukończyły siedem lat. Pokoje są też przystosowane dla grup dzieci, które mogą bawić się w nich same lub z animatorem.

Na czym polega zabawa w Room Escape?
Uczestnicy zabawy oglądają krótki filmik wprowadzający, a następnie muszą rozwiązać szereg zagadek, otwierać tajne skrytki, odkrywać ukryte komnaty i uruchamiać różnego rodzaju magiczne urządzenia. Wszystkie zadania są ze sobą powiązane i prowadzą uczestników do finału zabawy, jakim jest ucieczka z pokoju. Podczas zaledwie jednej godziny można nauczyć się, że zwycięstwo można osiągnąć tylko dzięki pracy zespołowej.

Jakie pokoje można odwiedzić w Room Escape?
Room Escape Warszawa® to 6 przygód w 2 lokalach w Śródmieściu i na Pradze. Na Inżynierskiej zaś można spróbować uciec z Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu. Na Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w rzeczywistość awanturniczych przygód rodem z Indiany Jones. Pokój Laboratorium, który jest utrzymany w stylistyce naukowej, to pokój szalonych doświadczeń profesora. I pokój Piwnica, który pozwala przenieść się do opuszczonej piwnicy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież