Menu
logo tjk main

Godzina urodzenia wiele o nas mówi. Sprawdź co oznacza Twoja

Pixabay.com Foto: Pixabay.com
Godzina urodzenia to wyjątkowy czas, który ma duży wpływ na nasze dalsze życie. Prawie każdy dzień i godzina posiada specjalne wibracje, które oddziałują na nasz bioenergetyczny ładunek energii, a szczególnie podczas tej chwili, gdy przychodziliśmy na ten świat. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć nasze zachowanie, postawę i humory. Dwudziestoczterogodzinna tarcza zegara została podzielona na  sześć cykli numerycznych, gdzie każdej godzinie przypisuje się specjalne znaczenie.

Pomiędzy godziną 20.00 i 24.00
Urodzeni w tym czasie są pewni siebie i trudno jest im tę pewność odebrać. Nie lubią gdy ich ego zostaje urażone. Są urodzonymi przywódcami, a ich dominująca natura sprawia, że szybko odnoszą sukcesy. W ciągu dnia potrzebują trochę czasu tylko dla siebie, aby uporządkować swoje niespokojne myśli i zyskać siły do dalszego kontaktu z ludźmi. Potrzebują także kontroli nad rzeczami i sytuacjami. Mają skłonności do czytania literatury wysokiej i filozofii. Są osobami uduchowionymi, które jeśliby tylko chciały, mogłyby mieć silny wpływ na innych. Posiadają duży autorytet wśród swojej rodziny i przyjaciół. Mogą sprawiać wrażenie zarozumiałych z powodu ich dużej pewności siebie oraz mocnej życiowej energii.

Pomiędzy północą a 4.00 rano
Ludzie urodzeni o tej porze mają spokojną i wyciszoną naturę. Lubią marzyć i bujać w obłokach. Charakteryzuje ich wyobraźnia i czasami nie potrafią odnaleźć się w szarej rzeczywistości. Mają wyjątkowo romantyczną i liryczną duszę, dlatego niektórzy nie rozumieją ich sposobu myślenia oraz zachowania. Bywają roztargnieni i nieobecni myślami. Posiadają szlachetną duszę i usposobienie, więc chętnie pomagają innym. Są idealistami, którzy są wierni swoim ideałom już od dzieciństwa. Wahają się pomiędzy swoimi celami życiowymi, co powoduje rozchwianie i niepokój. Łatwo przychodzi im przekazywanie wiedzy, w czym są bardzo dobrzy.

Pomiędzy godziną 4.00 i 8.00 rano
Tzw. ranne ptaszki są najbardziej uparte i zawzięte w tym co robią. Są bardzo praktyczne i trudno jest ich czymś zaskoczyć, ponieważ zawsze są przygotowane na życiowe trudności oraz niespodzianki. Bardzo chętnie spełniają marzenia i pragnienia innych, w co wkładają wiele wysiłku. Najczęściej są bardzo inteligentne, ale nie przynosi im to dużych korzyści materialnych. Wyróżniają się szybkością w działaniu. Jak mało kto, łatwo odnajdują się w teraźniejszym świecie. Dążą do tego, by być dla innych wzorem.

Pomiędzy godziną 8.00 a 12.00
Przed południem rodzą się optymiści i filozofowie. Potrafią rozweselić innych, nawet swoją obecnością. Odznaczają się ambicją, łatwo osiągają swoje plany zawodowe. W życiu prywatnym są uduchowieni, lubią filozofować o sensie życia i relacjach międzyludzkich. Posiadają również liczne talenty. Oprócz tego, są bardzo żwawi, pogodni, często pogrążeni we własnym niepokoju twórczym. Wokół nich unosi się atmosfera ciepła i oddanej miłości. Są także empatyczni i wyrafinowani w swoich gustach, jak i postępowaniu.

Pomiędzy godziną 12.00 a 16.00
Popołudniowe dzieci są energiczne, sprytne i bardzo kreatywne. Żywiołowy duch, ciekawskie usposobienie a także mnóstwo energii - takimi cechami odznaczają się urodzeni pomiędzy tymi godzinami. Zawody, które są dla nich najlepsze to nauczyciel, policjant i wielki mówca. Odnajdują się w sytuacjach kiedy muszą dużo przemawiać, ale także w każdej innej profesji, gdzie mogą wykazać się swoim duchem kreatywności. W kontaktach międzyludzkich skłonni są do tworzenia konfliktów, ponieważ uważają, że życie bez kłótni jest po prostu nudne.

Pomiędzy godziną 16.00 a 20.00
Późne popołudnie to czas wędrowców i tułaczy. Wyróżnia ich niespokojny duch, który prowadzi do wyzwań i nieznanych, nowych sytuacji. Są towarzyskimi buntownikami, a ich energia jest prawdziwym darem. Konsekwencją tego może być skłonność do lęków i obaw. Chociaż postępują czasami pochopnie, zawsze mają jakiś plan, by nie martwić się o swoją przyszłość. W czynach są dynamiczni, a ich słowa ostre i mocne. Równie szybko myślą i działają. Chcą prędko przeżyć swoje życie, które tworzą według własnych zasad i form. Często zmieniają decyzje i postawy, rozpoczynając w międzyczasie różne przedsięwzięcia. Ci, którzy dobrze ich nie znają, mogą postrzegać ich jako „w gorącej wodzie kąpani”, ale tak naprawdę, są bardzo świadomi swoich ruchów i czynów.

Dowiedziałaś się więcej o sobie? Pamiętaj, że nie są to sztywne schematy, ponieważ wiele czynników może wpływać na nasze cechy charakteru i usposobienie, chociażby pora roku, podczas której zostaliśmy urodzeni. Bywa, że niektórzy noszą w sobie złożenie wszystkich powyższych cykli, co świadczy o skomplikowanej naturze człowieka.

Justyna Jędrych

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież