Menu
logo tjk main

Majówka tuż-tuż! Zobacz, jak przygotować się do wyjazdu!

Majówka tuż-tuż! Zobacz, jak przygotować się do wyjazdu!
Sobota, niedziela, wtorek, a jeśli wypiszesz wniosek urlopowy, także poniedziałek - pierwszy weekend maja jest w tym roku wyjątkowo długi! Dlatego już dziś zacznij go planować i zdecyduj się, co chciałabyś robić w trakcie 4 wolnych dni.

Możliwości jest wiele, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A jeśli masz wątpliwości, czy Cię na to stać, to odpowiedź brzmi - oczywiście! Dzięki firmie Optima spełnienie wyjazdowych marzeń będzie dużo łatwiejsze. Zacznij jednak od wyboru miejsca oraz formy wypoczynku.

Oto kilka propozycji:
1. Grill lub ognisko nad jeziorem
Pomysł jest prosty - wynajmujesz domek, który pomieści całą Twoją rodzinę, wsiadasz do wybranego środka transportu (samochód, autobus lub pociąg) i wyruszasz w świat Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Na miejscu czekają na Ciebie emocjonujące spływy kajakowe, piękne porty jachtowe, liczne trasy rowerowe oraz spokojne wieczory nad wodą i przy ognisku - z pysznymi kiełbaskami i pieczonym chlebem.
2. Weekend na sofie, czyli tańszy wyjazd za granicę
Masz ochotę wyrwać się na chwilę z codziennej rzeczywistości i zobaczyć inne oblicze świata? Już dziś zacznij planować wyjazd! Przejrzyj ofertę tanich biletów lotniczych do miast europejskich, np. Rzymu, Berlina czy Londynu, a następnie sprawdź niewielkie hostele w wybranym mieście lub zaloguj się na portalach couchsurfingowych - w ten sposób zarówno transport, jak i nocleg znajdziesz w naprawdę atrakcyjnych cenach. A na miejscu? Wystarczy wybierać mniejsze knajpki, lokalne sklepy i targi!

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz - polską czy zagraniczną - w jej realizacji pomogą Ci atrakcyjne pożyczki gotówkowe.

Poznaj szybkie i bezpieczne pożyczki firmy Optima
Nie masz czasu iść i osobiście załatwić formalności związanych z pożyczką? Nic straconego - możesz zrobić to przez telefon.

Optima Comfort to wygodna i szybka pożyczka na dowolny cel. Wystarczy, że złożysz wniosek, a nasz Doradca Klienta doręczy Ci gotówkę do domu. Możesz pożyczyć nawet do 4 tys. zł na dowód osobisty. Wyślij prośbę o kontakt z Doradcą tutaj.

Możesz również wybrać pożyczkę Optima Direct i spłacać ją zgodnie ze swoimi możliwościami przez 12, 18 lub nawet 24 miesiące.

Spłata pożyczki w obu przypadkach jest bardzo prosta - zrobisz to przelewem lub u Doradcy, który pomoże pamiętać o wszystkich terminach!

Zaplanuj majówkę z głową!
Masz już miejsce oraz fundusze? To połowa sukcesu. Pamiętaj jednak, by przed wyjazdem:
• zaplanować atrakcje, które chcesz zobaczyć
• wymienić walutę w przypadku wyjazdu za granicę
• spakować wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy
• przygotować niezbędne dokumenty

Koniecznie weź też aparat - takie pamiątki będą towarzyszyć Ci przez lata.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież