Menu
logo tjk main

Pamiątki użytkowe prima sort

Pamiątki użytkowe prima sort
Kto z nas nie ma w swoim domu choćby jednej półki zagraconej niepotrzebnymi bibelotami, jakimiś figurkami z gliny, dzbanuszkami, maskotkami i innymi, jeszcze mniej przydatnymi przedmiotami, które w przypływie dobrego nastroju nabyliśmy drogą kupna na odpustowym straganie lub w sklepiku z pamiątkami na trasie naszej wycieczki. Stoją owe suweniry i tak naprawdę zamiast cieszyć oko tylko zbierają kurz, bo nie nadają się zbytnio do niczego innego.  Założę, się, że większość turystów wolałaby przywieźć z wyprawy kilka bardziej użytecznych drobiazgów, zwłaszcza, gdyby były jakości prima sort.

Może kubeczek albo magnes prima sort?
Naszym bliskim możemy kupić w sklepie z pamiątkami mieszczącym się w Pałacu Kultury oryginalne kubeczki z rysunkiem jednego z symboli Stolicy. Będzie to miły gest z naszej strony ale także bardzo praktyczne posunięcie; w końcu zastawy stołowej nigdy dosyć. Nie martwmy się także jeśli nie dla wszystkich zdążyliśmy kupić prezenty na wycieczce. Identyczne kubeczki są do nabycia w sklepie online Studia Prima Sort (https://www.mybaze.com/pl/prima-sort). Do kompletu możemy dorzucić ciekawie prezentujący się magnes na lodówkę, który nie tylko ozdobi wnętrze naszej kuchni, ale i posłuży do przypinania ważnych wiadomości czy fotek w widocznym miejscu.

Albo raczej przypinka lub lusterko prima sort?
Asortyment drobiazgów oferowanych przez Studio Prima Sort obejmuje sporo wzorów z motywami zaprojektowanymi przez specjalnie dobranych twórców, prezentujących swój indywidualny, łatwy do rozróżnienia styl. Przypinki z fragmentami obrazów Sabiny Twardowskiej czy grafik Zofii Mróz będą ciekawym dodatkiem do każdego stroju, a o zastosowanie lusterek ozdobionych rysunkami Agaty Endo Nowickiej nikt nie musi się martwić. Natomiast projekty Moniki Mrozowskiej niedługo mają się pojawić w formie nadruków na praktycznych torbach, koszulkach i kartkach pocztowych.

Jednak zdecydowanie plakat lub grafika prima sort!
Skoro mamy już coś do ozdobienia naszej kuchni oraz do noszenia na co dzień, to może pomyślimy również o pamiątkach do salonu? Studio Prima Sort proponuje wybór plakatów i grafik, które mogą być ozdobą każdego wnętrza, a przy tym przypominać miłe chwile spędzone w Warszawie, albo w innym miejscu, do którego zawiodła nas nasza ciekawska natura. Trzeba bowiem wiedzieć, że drukowane w sposób ekologiczny plakaty, a także inne wyroby tego producenta mogą być wykonane również na indywidualne zamówienie, według naszego projektu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież