Menu
logo tjk main

Iwona Kaczmarek (6)

Wrażenia po Metamorfozie

bialetrendy

Opinia Pani Iwony

WITAM SERDECZNIE :)

JESTEM JUŻ PO ZMIANCE MOJEJ FRYZURKI I TAK NAPRAWDE TO BYŁ SZOK... JEST MI CIĘŻKO SIĘ PRZYZWYCZAIĆ DO NOWEGO KOLORKU, ALE ZACZYNAM JUŻ WIDZIEĆ POZYTYWNIE I MUSZE PRZYZNAĆ, ŻE SAM KLIMAT I ATMOSFERA W SALONIE TO SAME POZYTYWNE WRAŻENIA :)! PLUS DLA NICH !! CIĘŻKO BYŁO MI SIĘ PRZEŁAMAĆ NA CIEMNIEJSZY KOLOR, ALE UDAŁO IM SIĘ MNIE PRZEKONAĆ... SAMO CIĘCIE JEST SUPER :)

POZDRAWIAM SERDECZNIE:)
IWONA K.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Iwonę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Iwony

Witam :)
Dzisiaj (23.06.2010) mogę pisać z uśmiechem na twarzy i z dumą...:) Sama wygrana i reakcja na tą nagrodę była dla mnie szokująca i za razem emocjonalna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Sama się dziwiłam jak taka osoba jak ja, o takiej posturze, zaokrąglonych kształtach ciała i twarzy mogła wygrać? To dowodzi temu, że to nie żarty!! Ale teraz już wiem, że wszystko w życiu może się zdażyć :)! Ogromnie cieszę się, że miałam możliwość zobaczyć jak taka sesja wygląda w rzeczywistości i DZIĘKUJĘ dziewczynom za miłą atmosferę i super klimat...! To jednak fakt, że to nie takie proste stanąć przed obiektywem aparatu i jest ok... to ciężka praca i jeszcze raz duże DZIĘKI za okazaną cierpliwość! Dzięki Monice wiem jak dobierać makijaż, jak podkreślić moje oczy, jakich używać kolorów cieni do oczu (i tak szczerze to super, bo używam tych kolorków teraz na co dzień, co niektóre osoby to zauważyły i podziwiają :D). Sylwi dziękuję za cierpliwość i pokazanie mnie z najlepszej strony, a Kasi za podtrzymanie mnie na duchu i danie dobrych rad...:D!!

Dziewczyny, nie ważne czy jesteście szczupłe jak modelki, czy też macie trochę ciałka... każda z nas jest piękna na swój sposób i KAŻDA ma szansę pokazać swoje atuty :)!

Gorąco polecam chociażby dla przeżycia samej niesamowitej przygody, a wrażenia zostaną uwiecznione w naszej pamięci!

Pozdrawiam was dziewczyny :)

Iwona K.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Iwonę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Iwony

Hej Dziewczyny:)!

Jeśli chodzi o opinię moich zdjęć to jestem MEGA POZYTYWNIE zaskoczona...!!
Będąc na sesji moje odczucia były mieszane... ale teraz wiem, że udało mi się osiągnąć cel... mąż był i jest nadal pozytywnie i mile zaskoczony, bo przecież to dla niego zgłosiłam się na konkurs:)! Prezent był jednak w całej okazałości "cudowny":) Między innymi chciałam udowodnić przede wszystkim sobie, ale też innym dziewczynom, że możemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie pod każdym względem... i ja się już o tym przekonałam, że tak jest!!! Musimy pamiętać tylko o swoich atutach, które każda z nas posiada aby je podkreślać... i za to DZIĘKUJE DZIEWCZYNOM ze studia, że pomogły mi je pokazać i odpowiednio podkreślić!! Ciężko jest mi opisać każde zdjęcie z osobna, bo każde z nich jest wyjątkowe na swój sposób:)! Po za tym wielu znajomych pogratulowało mi wygranej a zarazem byli oczarowani moim wyglądem na pozytwną stronę tej "mocy":) Wiele dziewczyn, znajomych po sięgnięciu informacji na temat tej sesji było zaszokowanych, że taka osoba jak ja wygrała i chcą tego samego co mnie spotkało... Więc dziewczyny... naprawde warto!! Efekty widzicie same... nie chcę tu przechwalać własnych zdjęć, ale ja jestem naprawdę w szoku, że tak właśnie wyglądam na fotkach...:)!! Ja tego nie zmarnuję, tylko wykorzystam wszystkie wasze rady, które i tak już wykorzystuję... aby nauka nie poszła w las...:):)!

Kasi, Monice i Sylwi jeszcze raz DUŻE DZIĘKI za wspólną wytrwałą i ciężką pracę no i oczywiście za "doraźną pomoc":):)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)!!

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Iwonę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Iwona Kaczmarek - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

p060 0_03_01 Imię: Iwona
Wiek: 28
Miasto: Dobieżyn
Grupa: PANIE (wiek 18-50)

Kilka słów o Sobie:
Jestem osobą kontaktową, zabawną i otwartą na świat :) Mam cudownego męża, dwójkę wspaniałych dzieci. Mimo iż jestem szczęśliwą mężatką to nie potrafię stańąc przed lustrem z powodu moich krągłości i nadwagi :( Zgłaszając się do Was liczę, że odmieni to moje życie i spojżenie na samą siebie innym okiem... Chcę udowodnic nie tylko sobie, ale też innym kobietom, że możemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie nie zależnie od wieku czy też wagi! Między innymi była by to dla mnie odmiana i nowy start na kolejny etap mojego życia, gdyż zamierzam szukać pracy, ale też był by to cudowny prezent dla mago męża na dziesiątą rocznice naszej znajomości i jego imieniny, które obchodzi w marcu.

 

WITAM!
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA DANIE MI SZANSY I ODPISUJĘ Z POTWIERDZENIEM OTRZYMANIA OD WAS WIADOMOŚCI:) !
IWONA K.

 


 

g5ik

SESJA ZDJĘCIOWA - 16.06.2010

 

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS