Menu
logo tjk main

Makijaż - mniej lub więcej JESIEŃ-ZIMA 2010/2011

Makijaż - mniej lub więcej JESIEŃ-ZIMA 2010/2011 Foto: fashionway.com

Makijaż odważny

czyli mocne przydymione oko, kreski obowiązkowe. Możesz malować je wewnątrz oka, tuż przy lini rzęs na górnej powiece, lub grube wywinięte na końcu ku górze.

 makijaz-zd1

Minimalizm

makijaż wygląda naturalnie, ale to tylko tak nam się wydaje, ponieważ tak naprawdę cera jest bez skazy, a oko choć wygląda jak niepomalowane, jest podkreślone. Zawsze pamiętajmy o starannie podkreślonych brwiach, bo w tym sezonie to dominujący trend w każdym makijażu!

 makijaz-zd2

Czerwone usta

Najlepiej wyglądają w towarzystwie gładkiej cery z odrobiną rózu. Pamiętajmy, że wtedy nasze oczy powinny mieć tylko pomalowane rzęsy.

 makijaz-zd3

 

Monika Gerber
(wizażystka, stylistka)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież