Menu
logo tjk main

Wrzuć na luz. Relaksacja w 7 krokach

wrzuc na luz net1Współczesny świat nie daje zbyt wielu okazji do odpoczynku i rozluźnienia. Masz poczucie, że żyjesz w ciągłym stresie, pośpiechu, a niekiedy nawet frustracji? Dzięki poradnikowi „Wrzuć na luz. Relaksacja w 7 krokach” dowiesz się jak szybko zrelaksować się nawet będąc w pracy. Znajdziesz w nim proste ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się jak kontrolować emocje w chwilach stresu, zmniejszyć napięcie i szybko osiągnąć stan wyciszenia.

Przedstawione metody opierają się przede wszystkim na technikach zaczerpniętych z programowania neurolingwistycznego (NLP) oraz jogi. Debra Lederer zajmuje się tą tematyką już od wielu lat prowadząc kursy relaksacyjne. Michael Hall, posiadający ogromną wiedzę z zakresu NLP, w przystępny sposób tłumaczy dlaczego przedstawione w książce metody są skuteczne. Ćwiczenia te w większości opierają się na afirmacjach, pracy z oddechem, wizualizacjach oraz przyjmowaniu odpowiedniej postawy ciała gwarantującej błyskawiczną relaksację.

Dzięki metodom zawartym w książce:

•    pozbędziesz się stresu
•    zaczniesz cieszyć się życiem
•    łatwiej będziesz radził  sobie z problemami
•    będziesz wyluzowany

Fragment książki:
"Dzięki wykonywaniu ćwiczeń błyskawicznej relaksacji będziesz coraz bliżej swojego naturalnego stanu odprężenia. Ten stan tkwi w twoim wnętrzu, to zawsze obecna część ciebie. Osiągając go, poczujesz się wyciszony, pełen energii, wewnętrznie skupiony, skoncentrowany, rozluźniony i zrelaksowany. Oznaki bycia odprężonym, takie jak pozycja twego ciała, sposób oddychania, sposób wypowiadania się, będą wskazywały, że osiągnąłeś ten naturalny stan. W miarę ćwiczeń twój umysł będzie się stawał coraz bardziej skoncentrowany i świadomy, a wtedy poczujesz się spokojniejszy, bardziej skupiony i wyciszony. Będziesz mieć więcej energii. Odkryjesz wiele różnych technik i strategii, które pozwolą Ci czuć się wspaniale. Im bardziej będziesz świadomy swojej psychiki, myśli i przekonań, tym bardziej będziesz kontrolować swój naturalny stan odprężenia. Wiele osób ćwiczących błyskawiczną relaksację odnajduje w sobie więcej miłości - do siebie, do swoich rodzin i bliźnich."

Informacja o autorach:
Debra Lederer - ukończyła studia psychologiczne na University of Michigan. Posiada certyfikat instruktora jogi i prowadzi kursy redukcji stresu dla firm i osób indywidualnych. Jej programy treningowe zawierają wiele szybkich i skutecznych technik zmniejszania stresu we wszystkich aspektach życia. Prowadzi też z powodzeniem praktykę konsultingową w Nowym Jorku.

Michael Hall - jest autorem wielu rewolucyjnych prac o komunikacji, neurolingwistyce, emocjach i motywacji. To jeden z najbardziej błyskotliwych specjalistów w dziedzinie programowania neurolingwistycznego. Pracuje także jako psychoterapeuta i trener w Grand Junction, w Kolorado.

_______________________________________________

Tytuł: Wrzuć na luz. Relaksacja w 7 krokach
Autor: Debra Lederer, Michael Hall
Data wydania: styczeń 2015
ISBN: 978-83-7489-581-1
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 120 x 195
Liczba stron: 144
Cena: 19,90 PLN
Patronat: Wellnessday.eu, Magazyn Eden
WWW: http://www.gwp.pl/14193,wrzuc-na-luz-relaksacja-w-7-krokach-2015-.html

Więcej w tej kategorii: « Jak mówić, by nas słuchano

Nie masz uprawnień do komentowania