Menu
logo tjk main

Olej z kryla – dla zdrowia Twojego serca

Olej z kryla – dla zdrowia Twojego serca
W krystalicznie czystych wodach Oceanu Atlantyckiego żyje mały podobny do krewetek skorupiak  - kryl. Jest on naturalnym źródłem niezbędnych dla ludzkiego organizmu kwasów Omega-3. Teraz – także dostępnych w małej czerwonej kapsułce MegaRed.

Ławice kryla

Głęboko pod taflą wody w Oceanie Południowy pływają wielkie ławice kryla. Małe czerwone skorupiaki będące na samym początku łańcucha pokarmowego. Żywią się nim wieloryby, foki i pingwiny. I nie kryłyby w sobie kryle nic ciekawego, gdyby nie fakt, że są one naturalnym źródłem kwasów Omega-3.  

Kwas Omega-3

Kwas Omega-3 – to spożywcze kwasy tłuszczowe niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Badania lekarzy dowiodły, że mają one działanie przeciwnowotworowe, spowalniają starzenie się komórek organizmu, wspierają pracę serca i systemu krwionośnego. - Dysponujemy obecnie licznymi danymi, że kwasy Omega-3 korzystnie oddziałują na przebieg choroby wieńcowej, niewydolności serce, zapobiega także napadom migotania przedsionków, zwłaszcza po operacjach kardiochirurgicznych – mówi Artur Mamcarz, kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Kardiologii.

Omega-3 z kryla

Kwasy Omega-3 zawiera kilka produktów. Wśród nich: olej lniany i rzepakowy, oliwa z oliwek, masło kakaowe. Ale przede wszystkim ryby: łosoś, śledź, sardynki i wątroba dorsza – tran. Tradycyjnie, wiele osób uważa, że tylko tran jest w stanie dostarczyć organizmowi człowieka odpowiednią dawkę „dobrych tłuszczów”. Tak uważali również naukowcy, aż... dokonali przełomowego odkrycia. Olej z kryla jest o wiele lepiej przyswajalnym źródłem kwasów Omega-3.

Więcej zalet oleju z kryla

Dlaczego olej z kryla jest lepszy? Choćby dlatego, że w odróżnieniu od tranu – rozpuszcza się w wodzie. Obecne w oleju rybnym kwasy występują pod postacią trójglicerydów, które nie mieszają się z treścią żołądka, a unoszą się na powierzchni treści pokarmowej, mogąc w rezultacie skutkować tworzeniem się nieprzyjemnego rybiego posmaku i zapachu. Z kolei, kwasy Omega-3 w oleju z kryla – to fosfolipidy, które łatwo rozpuszczają się  w wodzie, dzięki czemu szybko wchłaniają się do organizmu i nie zalegają w żołądku.

Zamknięte w małej kapsułce

Źródło niezbędnych dla organizmu kwasów Omega-3 są na wyciągnięciu ręki. Olej z kryla, pozyskany z ekologicznego łowiska, zamknięty został w małej kapsułce MegaRed. Czerwonej podobnie jak kryl antarktyczny. Kapsułka zawiera 100 proc. oleju z kryla. Już jedna dawka MegaRed dziennie wystarczy dla prawidłowego funkcjonowania Twojego serca.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież