Menu
logo tjk main

Bydgoszcz Kobietom - To Ja Kobieta - Zielone Arkady - Konkurs - Metamorfozy - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem wszelkich warunków Regulaminu Konkursu w tym wyrażenie zgody na upublicznienie swojego wizerunku:
- informacji zawartych w Formularzu Zgłoszeniowym
- relacja video, zdjęcia z przygotowań, zdjęcia "od kuchni" w dniu sesji zdjęciowej, zdjęcia z PORTFOLIO itd., czyli wszelkich materiałów ze swoim udziałem, jakie będą powstawały podczas trwania całego konkursu.

Dołącz do naszego facebooka a będziesz na bieżąco z informacjami o tym konkursie i kolejnych  fb


Jeśli wysyłanie przebiegnie pomyślnie, pojawi się ekran potwierdzający wysyłkę pliku. Prosimy zatem z jednej strony o cierpliwość w oczekiwaniu na wysyłkę, z drugiej natomiast o przesyłanie plików o jak najmniejszych gabarytach (dostępne formaty plików: pdf, jpg, jpeg, png, gif, zip, rar).

 


 

* - tych informacji nie opublikujemy na stronie naszego portalu ToJaKobieta.pl, są jedynie dla naszego wewnętrznego użytku w celu póżniejszego skontaktowania się ze Zwyciężczynią konkursu
** - zdjęcie może być dowolne, np. z wakacji przedstawiające całą postać lub tylko twarz

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież