Menu
logo tjk main

Elżbieta Reimann

reimannJestem zakręconą podróżniczką kochającą książki. Zamiłowanie do nich sprawiło, że na koncie mam tytuł magistra filologii polskiej, ale bez obaw, nie spędziłam pięciu lat tylko w czytelni! Interesuje mnie dziennikarstwo, pierwsze kroki stawiałam na festiwalu w Jarocinie, a kilka lat później otrzymałam dyplom ze specjalizacji dziennikarskiej i PR. Lubię nowe wyzwania, dlatego zdecydowałam się studiować rok w Turcji. Korzystając z okazji zwiedziłam wszystkich jej sąsiadów z wyjątkiem Iranu i Iraku, a to dlatego, że nie dostałam wizy. Kocham góry, zauroczyły mnie gruzińskie krajobrazy i tamtejsi ludzie, jednak największym sentymentem darzę te nasze, polskie. Przejście po połoninach jest dla mnie obowiązkowym punktem każdej bieszczadzkiej wyprawy. Podobnie jak piwko w Siekierezadzie :)

W wolnym czasie lubię przeglądać blogi. Najczęściej podróżnicze, literackie, bądź modowe. Te ostatnie rekompensują mi brak najnowszych trendów w mojej szafie. Kiedy jednak już się na coś zdecyduję, dzięki nim wiem, co jest na topie. Lubię także sama przerabiać ubrania, które mi się znudziły.

Jednak nie tylko na modzie upływa mi czas. Pewnego dnia postanowiłam, że zrobię coś dla innych i wyjechałam na wolontariat do Afryki. Spędziłam w Tanzanii 3 miesiące ucząc angielskiego i opiekując się dziećmi z sierocińca. To był niesamowity czas! Mam nadzieje, że jeszcze wiele przede mną.

Moje dziwactwa? Mam pełną szafę kosmetyków pielęgnacyjnych do stóp :)

Oby się działo-to moja dewiza!