Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Justyna Nosorowska, (39 l.)

nosorMoje motto życiowe „W życiu wszystko jest po coś”. Moja pasja to książki, stąd ukończony kierunek studiów Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa na Uniwersytecie Warszawskim. Lubię czytać i pisać. Kończę własną książkę z gatunku literatury pięknej (książka o paniach dla pań i nie tylko).

Dorobek życiowy: wspaniały 16 – letni syn Kamil i udany związek z  Dariuszem. Od Dariusza i Kamila zaraziłam się nową pasją – muzyką. Ciągły brak czasu nie pozwala na naukę gry na instrumentach, choć gitara, klawisz oraz chętni nauczyciele w domu wiernie czekają. W kwestii muzyki mam inne zadanie – słuchanie i ocenianie tego, co stworzyli moi muzycy- zadanie łatwe i przyjemne.

Uwielbiam las i wodę i jestem szczęściarą ponieważ mieszkam w takim miejscu. Do Wasilkowa (woj. podlaskie) przeprowadziłam się w lutym tego roku, a czuję się tu jakbym mieszkała od zawsze. Z moimi pasjami związana jest też działalność własnej firmy Centrum Literacko – Muzyczne Małe Ziarenko. Skąd nazwa? To przekonanie, że nawet z czegoś małego może urosnąć coś potężnego i stałego.

Cechy stałe: optymizm, wiara, otwartość, komunikatywność, empatia, wyrozumiałość, odwaga

Cechy zmienne: uzależnione od nastroju.