Menu
logo tjk main

Jej wysokość Carrie Bradshaw

Jej wysokość Carrie Bradshaw
Carrie Bradshaw to główna bohaterka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”, którego popularność nie skończyła się wraz z jego emisją. Sarah Jessica Parker idealnie sprawdziła się w roli modnej dziennikarki Nowego Jorku, a jej zwariowane, serialowe stylizacje mogą być inspiracją dla każdej z nas.

2
Godna pozazdroszczenia szafa Carrie.
http://weheartit.com/

Styl Carrie to zwariowana mieszanka kobiecej elegancji i casualowych elementów. Stylizacja oparta na bluzie od Diora oraz fantazyjnej spódnicy, której pozazdrościłaby każda uczestniczka prestiżowego wydarzenia, wspaniale odzwierciedla podejście bohaterki do mody. Carrie bawi się zawartością swojej garderoby i tworzy oryginalne oraz ciekawe zestawy.

3
1. Spódnica H&M 199 zł
2. Bluza River Island ok. 130 zł
3. Buty River Island ok. 230 zł

W wielu serialowych stylizacjach Carrie, pojawia się tiulowa spódnica, która w połączeniu z klasycznymi bluzkami daje dziewczęce, lekkie zestawy, idealne zarówno na koktajlowe przyjęcie, jak i spacer po mieście. Warto też wspomnieć o miłości bohaterki do szpilek, obecnych w większości modnych zestawień. Buty na obcasie dodają powabu każdej stylizacji!
(Strona 1 z 4)

Nie masz uprawnień do komentowania