Menu
logo tjk main

Profesjonalny shopping

Profesjonalny shopping
Andrzejki, Sylwester, a teraz Karnawał - to kolejne okazje, aby wzbogacić szafę o następną sukienkę czy biżuterię. Na szaleństwo zakupowe możemy wybrać się same, ale również zdać się na sugestie i porady stylistów.

Czas na zakupy pod okiem specjalisty
Każdy pretekst jest dobry, aby zaopatrzyć się w nową rzecz. Zmiana pory roku zawsze wiąże się z wymianą garderoby. Na poprawę humoru najczęściej sięgamy po słodycze albo idziemy na zakupy! Wszystkie kobiety chcą być atrakcyjne, wyglądać pięknie oraz czuć na sobie męskie spojrzenia.

Niezawsze jesteśmy w stanie same zdecydować, co na siebie włożyć, aby ten efekt osiągnąć. W tym właśnie pomoże profesjonalista. Zakupy z osobistym stylistą to dziś żaden powód do wstydu. Wręcz przeciwnie, taki sposób budowania własnego wizerunku staje się coraz bardziej popularny, nie tylko wśród celebrytów.

W czym pomoże nam stylista?
Najczęstszym błędem, jaki popełniają kobiety, jest garderoba źle dopasowana do ich kształtów. Nie istnieje uniwersalny typ, dla którego pasuje wszystko! Dziś możemy oczywiście sugerować się wskazówkami, które znajdziemy w Internecie. Istnieją fora internetowe czy blogi, na których wymieniane są porady i pomysły na najlepszą kreację sezonu. Mimo to, nie zawsze potrafimy odnaleźć idealny strój.

Mądre zakupy polegają na wyselekcjonowaniu tego, co dla nas właściwe. Sęk tkwi w tym, aby podkreślić nasze walory, a zatuszować niedoskonałości. Stylistów najbardziej interesują proporcje, a nie rozmiar!

Znawcy mody pomogą odnaleźć własny styl, dopasują odpowiedni fason ubrań do sylwetki oraz nauczą jak łączyć kolory i dodatki. Określą indywidualne potrzeby, a następnie zrealizują je, tworząc oszałamiające zestawy na każdy dzień tygodnia czy specjalne okazje.

Zanim wejdziecie do sklepu…
Personal shopper w pierwszej kolejności musi poznać z kim będzie pracował - jaka jesteś na co dzień, w czym dobrze się czujesz oraz jaki tryb życia prowadzisz. Zatem współpraca z nim zaczyna się od spotkania przy kawie, aby skonfrontować oczekiwania, wymagania oraz ocenić wstępny budżet, jaki zaplanowałaś na zakupy. O tym jak znaleźć profesjonalnego stylistę oraz środki finansowe na zakupy przeczytasz więcej na stronie https://www.kobietazkasa.pl/stylebook/zakupy-z-personal-shopperem-w-praktyce.

Dość teorii - czas na praktykę!
Po wstępnej analizie sylwetki oraz kolorystyki, stylista umawia się z klientką na zakupy. Na miejscu wspólnie szukają odpowiednich kreacji. Przymierzając każdą z nich, na konkretnych przykładach, uczą dlaczego są one dla nas odpowiednie bądź nie. Z profesjonalnym shopperem można także spotkać się w domu na przeglądzie domowej szafy, aby ocenić, czego kobieta powinna się natychmiast pozbyć, a co zakładać na siebie częściej.

Męski punkt widzenia
Zakupy ze stylistą to także coraz częstszy temat wśród panów. Mężczyźni zazwyczaj nie lubią lub nie potrafią zajmować się własnym wyglądem. Wizyta w sklepie jest dla nich dużym powodem do stresu, a czasem nawet do złości. Dlatego coraz chętniej korzystają z porad i usług personal shopperów, z którymi czas zakupów znacznie ulega skróceniu, w porównanie do tego, który poświęciliby w pojedynkę.  

Stylista pragnie, aby klient czuł się dobrze. Kreuje jego wizerunek oraz wzmacnia poczucie pewności siebie. Jego porady niekiedy mogą być uniwersalne, zatem będą przydatne podczas przyszłych zakupów. Wizyta w galerii wcale nie musi być utożsamiana z koszmarem. Wystarczy, że zaopiekują się nami profesjonaliści.

Nie masz uprawnień do komentowania