Logo
Wydrukuj tę stronę

Zawieszki do bransoletek

Zawieszki do bransoletek
Wszystkie uwielbiamy bransoletki. Za to, że występują w wielu kształtach, mają rozmaite kolory i są świetnym dodatkiem na każdą okazję. W ostatnim czasie absolutnym przebojem stały się zawieszki, które doczepia się do bransoletek. Taka ozdoba potrafi całkowicie zmienić charakter biżuterii. Prezentujemy zawieszki od Ani Kruk - obowiązkowy gadżet nowoczesnej kobiety.

KRYSZTAŁOWY BLASK
Bransoletka powinna ozdabiać nadgarstek w ciekawy sposób. Jest wiele metod, które pozwalają przyciągnąć wzrok ładną biżuterią. Jedną z nich jest doczepienie zawieszki z oryginalnym kryształem Swarovskiego. Prosta forma pozostawia dużo możliwości, bo tak uniwersalny kształt pasuje prawie do każdej bransoletki. Srebrne wykończenie jest ładne, a jednocześnie niepretensjonalne. Kryształ w odcieniu ciemnego fioletu stworzy zestaw idealny z biżuterią ze srebra. Tego typu zawieszka fantastycznie prezentuje się także w niebanalnych kombinacjach. Można eksperymentować np. z bransoletkami silikonowymi. Dostępne są różne kolory kryształu, m. in. żółty, czerwony i czarny.

ZAWIESZKA SAK WY0019 C aniakruk.pl 30
SZNUREK I SREBRO
Nie od dziś wiadomo, że moda walczy ze stereotypami. Najlepszym przykładem są innowacyjne połączenia, jak kontrowersyjne zestawienie szlachetnego srebra z pospolitym sznurkiem. Taka właśnie jest zawieszka najnowszej generacji.

Pozłacana część z logiem Ani Kruk jest bardzo gustowna i utrzymuje zawieszkę w eleganckim klimacie. Większy, sznurkowy element kojarzy się ze swobodą i spontanicznością. Jest niewymuszony, dzięki czemu zawieszka staje się uniwersalna. Liczne frędzelki prezentują się ładnie w każdym z dostępnych kolorów. Do wyboru: czarny, szary, brązowy i ciemnoniebieski. Taki dodatek pasuje do bransoletek wieczorowych, np. tej z kolekcji Solar. Doskonale też podkreśla biżuterię codzienną, np. tę wykonaną z kamieni naturalnych. Dopinając zawieszkę ze sznurka i srebra dodamy bransoletce niepowtarzalnego wdzięku.

ZAWIESZKA SAK WS0181Z C aniakruk.pl zdjecie nr 1BRANSOLETKA SLT AS0070 C aniakruk.pl zdjecie nr 2BRANSOLETKA SAK AN0770 aniakruk.pl zdjecie nr 3

SYMBOL NA NADGARSTKU

Tatuaże na wewnętrznej stronie nadgarstka to bardzo modna ozdoba. Jednak nie każdy może sobie na nią pozwolić. Inaczej jest w przypadku bransoletek, które można nosić do woli. Zawieszka w kształcie jaskółki to doskonała alternatywa dla tatuażu z tym samym motywem. Symbol wiecznej miłości uczyni bransoletkę specyficzną i unikatową biżuterią. Zawieszka będzie miała dla nas wyjątkowe znaczenie, jeśli dopasujemy ją do swojego stylu bycia. Kwiaty, gwiazdy, serca, kłódki, zwierzęta - to tylko niektóre wzory, jakie znajdziesz w kolekcji Mix-and-Match.

Bransoletka, do której dobieramy zawieszkę, nie musi być do niej podobna. Ważne, żeby wykończenia były spójne, najlepiej z jednakowego materiału. Srebrna ozdoba z motywem rombu wpisanego w koło, pasuje nie tylko do geometrycznej biżuterii. W tym przypadku znakomicie dopełnia czarną bransoletkę rzemykową. Wybierając zawieszkę kierujmy się własnym gustem i intuicją, która nigdy nas nie zawiedzie.

ZAWIESZKA SAK WS0100 C aniakruk.pl zdjecie nr 1 BRANSOLETKA SAK AR0131 C aniakruk.pl zdjecie nr 2

Więcej zawieszek do bransoletek i nie tylko, znajdziesz w butiku Ani Kruk: https://aniakruk.pl/zawieszki.html
Copyright 2009-2023 © tojakobieta.pl | All rights reserved