Menu
logo tjk main

Odmień swój dom na wiosnę - wybierz pokrowiec na sofę i fotel

Czy wiesz, że każdego dnia spędzamy na sofie cztery godziny? Ten jeden z najważniejszych mebli w domu jest nie tylko wygodny, lecz także potrafi wytrzymać nawet 587 dziecięcych podskoków. Nie zapominajmy też o fotelach, które dawniej były symbolami luksusu, a dziś towarzyszą nam na co dzień. Znudzona obecnym wyglądem sofy i fotela? Zmień ich oblicze dzięki pokrowcom.

Każdy potrzebuje czasem odmiany - nowa fryzura, sukienka czy koszulka to proste i efektowne sposoby. Jako że wiosna sprzyja zmianom, warto pomyśleć o nowej aranżacji salonu czy sypialni. Jak się do tego zabrać? Nie musisz wymieniać wszystkich mebli. Masz sofę lub fotel z IKEA? Zadbaj o nowe, modne pokrowce dla swoich mebli.
 
Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel1
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę Ekeskog, tkanina z kolekcji Cotton Panama

Sprawdź 5 propozycji od Dekoria.pl na aranżacje wnętrz z sofą i fotelem w roli głównej.

1. Wata cukrowa
Salon w pastelach to jeden z najmodniejszych pomysłów na wiosenny wystrój. Do różowych lub błękitnych zasłon i poduszek dobierz biały pokrowiec na sofę. Stworzysz w ten sposób wnętrze w delikatnym romantycznym stylu.
 
Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel2
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę Ekeskog, tkanina z kolekcji Cotton Panama

2. Piaski pustyni
Beże i szarości to sposób na klasycznie przytulną aranżację. Pokrowiec na sofę i fotel kontrastują z podnóżkiem z tej samej tkaniny, tylko w jasnym kolorze.
 
Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel3
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę narożną i fotel Ektorp, tkanina z kolekcji Etna

3. Wnętrze w kratkę

Jeśli szukasz wyrafinowania i elegancji, postaw na wyraziste kolory. Taki pokrowiec na sofę to pomysł na aranżację w industrialnym stylu i z charakterem, który przypadnie do gustu miłośnikom relaksu podczas nieśpiesznych wieczorów.

Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel4
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę Stockholm, tkanina z kolekcji Edinburgh

4. W salonie jak na łące
Motyw kwiatowy to naturalny sposób na wiosnę we wnętrzach. Pokrowiec na fotel z tkaniny z florystycznym wzorem podkreśla biel kanapy i stołu oraz innych dodatków. Dobrym pomysłem na ujednolicenie aranżacji pomieszczenia jest dobranie zasłon z tej samej tkaniny, co pokrowiec na fotel.

Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel5
Dekoria.pl, pokrowiec na fotel Ektorp, tkanina z kolekcji Mirella; pokrowiec na sofę Ektorp, tkanina z kolekcji Cotton Panama

5. W nadmorskim klimacie
Spokój, relaks, jasna paleta barw - to cechy wyróżniające styl Hampton. Urządzisz w nim wnętrze z pomocą pokrowców w subtelnych, naturalnych barwach.

Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel6
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę narożną i fotel Ektorp, tkanina z kolekcji Cotton Panama

Wybierz swój pokrowiec na sofę i fotel w Dekoria.pl z bogatej oferty ponad 100 różnych kolorów i wzorów. Wśród pokrowców znajdziesz również te niedostępne w sieci IKEA oraz przeznaczone na meble wycofane ze sprzedaży.

Nie masz uprawnień do komentowania