Menu
logo tjk main

Prosto, prościej… Candy Simply-Fi

Prosto, prościej… Candy Simply-Fi
Czy wiesz, że w sklepie Google Play znajduje się 1,6 mln różnych aplikacji, a w App Store - 1,5 mln? Czy któraś z nich ułatwi pranie, zmywanie i gotowanie w Twoim domu? Tak, to aplikacja, która daje Ci coś, czego nie da się kupić - wolny czas.

Dom to wyjątkowe miejsce, a sprzęty gospodarstwa domowego kryją w sobie wiele tajemnic. Gdyby Twoja pralka mogła mówić, z wyrzutem zwróciłaby uwagę, że nie raz zapomniałaś wstawić pranie. Zmywarka czekała na Ciebie godzinami, żebyś włączyła ją tuż przed pójściem spać. A piekarnik nie mógł się doprosić wyczyszczenia.

Jest na to sposób. Jedna aplikacja simplyFi, a AGD zyskują głos i inteligencję. Sprawdź, jak marka Candy może Ci pomóc w codziennych czynnościach.

Jak zostać masterchefem?
Najważniejsze to zapanować nad pracami w kuchni i porządkiem. Zacznij rządzić w domu i wykorzystaj do tego nieodłącznego towarzysza oraz łącznik ze światem realnym i wirtualnym - Twój smartfon.

Czy wiesz, że telefon może Ci pomóc być zawsze w kontakcie nie tylko z bliskimi, lecz także z piekarnikiem, płytą grzewczą, zmywarką lub pralką? Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację na smartfona. Gdziekolwiek jesteś, możesz włączać lub wyłączać AGD oraz kontrolować pracę urządzeń.

Gotowanie pod kontrolą
Wieczorem spodziewasz się wizyty znajomych? Gdy będziesz robić zakupy na kolację, włącz piekarnik, żeby był nagrzany, gdy wrócisz do domu. Zastanawiasz się, kiedy powinnaś wyczyścić piekarnik? A co byś powiedziała, gdyby urządzenie samo Cię o tym poinformowało i doradziło w przypadku wątpliwości? To możliwe z simplyFi. Kiedy skończy się gotowanie zupy? Odpowiedź na to pytanie zna płyta grzewcza, która wyśle Ci za pomocą aplikacji wiadomość o zakończeniu gotowania. Dzwonek do drzwi, a Ty wpadasz w panikę, bo zapach pieczonej ryby unosi się w całym domu i niekoniecznie chcesz, by powitał Twoich gości? Włącz zdalnie okap z funkcją odświeżania powietrza. Uff... i wszystko na czas.

Z Candy bałagan sprzątnie się sam
Pod warunkiem, że weźmiesz do ręki smartfon i skorzystasz z simplyFi. Jak udała się kolacja? Ryba była pyszna, zupa delikatnie kremowa, a wino idealnie schłodzone. Po kolacji pora jednak na zmywanie. Twoi znajomi wyszli po północy, a Ty relaksując się w wannie po długim dniu, przypominasz sobie, że nie włączyłaś zmywarki. Możesz to zrobić z każdego miejsca i o dowolnej porze. Nie musisz się martwić, że nie zdążyłaś włączyć pralki. Klik i następnego dnia w drodze do pracy uruchamiasz oba urządzenia. Czy wiesz, że dzięki aplikacji Candy możesz w każdej chwili zmodyfikować program prania i wyciągać z bębna pachnące świeżością ubrania? Wystarczy, że włączysz zdalnie przez aplikację program „zawsze świeże”, a bęben pralki zacznie się obracać delikatnie - pranie pozostanie świeże i gotowe do wyjęcia, kiedy wrócisz do domu.

Poznaj inteligentne i eleganckie sprzęty gospodarstwa domowego Candy i miej wszystko pod kontrolą.

Nie masz uprawnień do komentowania