Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Danuty

Witam,

właśnie wczoraj 19.11.11 o godz. 11:00 w AGMA Studio Photo Gallery odbyła się moja Profesjonalna Sesja Zdjęciowa.

Nareszczcie !!! W końcu długo wyczekiwany dzień stał się rzeczywistością. Rano po godz. 9:00 szybciutko, po pracy pojechałam do Salonu Magia przygotować się do Sesji. W końcu spotkałam "na żywo" moją nową koleżankę - drugą finalistkę :) Sandrę - przemiła osoba. Jak zawsze, miłe Panie z salonu poczęstowały mnie przepyszną owocową herbatką :) i od razu zabrały się do pracy. Fajne było to, że makijaż ustalałyśmy indywidualnie! Nic nie było nam narzucone z góry. Po krótkiej rozmowie, mniej więcej ustałiłyśmy szczegóły makijażu i do dzieła :) Nie więcej niż 30min i makijaż gotowy ! Wyglądał super !! Byłam bardzo zadowolona - Pani makijażystka spisała się na medal - dziękuję!!! Jakoś ok. godz. 10:00 z kosmetycznej części salonu przeszłam do fryzjera. Raz, dwa....ustalona fryzurka :) Pani fryzjerka bardzo cierpliwie, dokładnie i delikatnei zajmowała się moimi własami. Popijając herbatkę, czytając gazetę nawet nie zorientowałam się kiedy minęła godzina !! Była już 11:00. Na szczęście z Salonu Magia do AGMA Studio jest jakieś 5 min... :) więc szybko z Sandrą znalazłyśmy się w miejscu, gdzie miała odbyć się sesja. Poznałyśmy organizatorkę p.Kasię - bardzo miła i ciepła osoba :), p.Łukasza oraz p.Agnieszkę Meissner - naszą Panią fotograf. Krótka rozmowa, odstresowanie i do dzieła... :) Stylizacje były fantastyczne !!!!!!!!!!! Chyba już lepiej być nie mogło ! Super ciuchy, piękne buty, dodatki dobrane idealnie do każdej stylizacji - wszystko ze znanego sklepu marki River Island ... czego więcej chcieć ?! :) P.Kasiu dobra "robota" :) nie spodziewałam się, że stylizacje będą tak oryginalne ! Szczegółów nie zdradzę, ale fotki z sesji już wkrótce, więc każdy będzie mógł przekonac sie na własne oczy, że to co napisalam to absolutna prawda...Ogólnie sesja mineła bardzo szybko i sprawnie... to wszystko pewnie dzięki naszej kochanej pani Fotograf ! Pani Agnieszka doskonale potrafiła doradzić nam wszystko to, dzieki czemu nasze zdjęcia - mam nadzieję - będą jedyne w swoim rodzaju, oryginalne. Za wsparcie, cierpliwość i nieprawdopodobnie sympatyczną atmosferę na sesji bardzo dziękuję p.Agnieszko. Minuty mijały...nasze stylizacje się zmieniały... nawet się nie zorientowałyśmy kiedy dobiegł koniec sesji :( aż żal było wychodzić, ale niestety nasza przygoda się zakończyła.

Jeszcze raz dziękuję organizatorom za danie mi mośliwości wzięcia udziału w sesji, p. Kasi za słowa wsparcia :), wszystkim profesjonalistkom zajmującym się przygotowaniem mnie do sesji - z Salonu Magia oraz Salonu Thalgo La Beaute SPA, p.Agnieszce za cudowną sesję.

Polecam wszystkim paniom - od 16 do 50 lat - jest to zupełnie bezpłatna, niesamowita przygoda, która nie zdarza się codziennie! Nie musisz być super gwiazdą, wysoką, o wymiarach 90-60-90!! Wystarczy trochę chęci, wiary w siebie i pozytywne nastawienie !!! Nie odmawiajmy sobie przyjemności :)

Pozdrawiam

Dana

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Danutę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

powrót na górę