Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Danuty

E-Mail nr.1

co do zdjęć :)
Zdjęcia są cudowne, nie poznałam się, wszystkim w domu się spodobały oprócz męża, jeszcze ich nie widział, dopiero je zobaczy na rocznicę ślubu (jak prezent to prezent), ale na pewno będzie zachwycony.
pozdr.

 E-Mail nr.2

 

Witam serdecznie, zdjęcia są rewelacyjne. Sama się nie poznałam, całkiem inna osoba:) naprawdę bardzo miłe zaskoczenie. Zupełne odwrócenie mnie o 180 stopni. Naprawdę nie spodziewałam się, że mogę tak super wyglądać. Naprawdę gorąco polecam, takie przeżycie nie dość że zmienia, to jeszcze pogłębia większą wartość siebie. Co mogę więcej powiedzieć nadal jestem w delikatnym szoku (tym pozytywnym), odrodziła się na nowo wiara w siebie a zdjęcia są naprawdę rewelacyjne. Chciałam coś dodać do innych kobiet, dziewczyn, warto było się do was zgłosić, odmieniliście moje życie jeśli chodzi o wartośći spojrzenie na siebie, wiec szczerze i z całego serca gorąco polecam. A jeśli chodzi o moją zgodę do opublikowania mojego zdania na temat fotek to proszę, bo to co pisze jest prosto z serca.
pozdr.

 E-Mail nr.3

 

No a tak poza tym, to wzmacniając poczucie wiary w siebie, wzmocniłam wiarę w swoje możliwości, jestem teraz troszkę bardziej pewna siebie, może pomoże mi to w znalezieniu pracy:) dziękuję jeszcze raz za tą szanse.
pozdr.

 E-Mail nr.4

 

Witam serdecznie, mam nowinkę mąż widział zdjęcia na stronie i jest zachwycony, bardzo mu się podobały.
pozdr.

 E-Mail nr.5

 

Witam. Dawid (mąż) dowiedział się przypadkiem od bratowej, dzwoniła do niego, że widziała moje zdjecia i że są super. Widział je u niej w domu, jak był u niej w odwiedzinach przejazdem, bo akurat miał zlecenie w Poznaniu (ona mieszka w Poznaniu) i chciał je zobaczyć, bo nie wiedział o co chodzi. Patrycja nic nie wiedziała, że ma nie pokazywać i w taki właśnie sposób się dowiedział przypadkiem. Z koleżanek tylko dwie się dowiedzialy, pózniej to juz tylko (jak Dawid i tak je widział) to na naszej klasie wrzucilam adres strony na moim profilu i jak ktoś pyta o co dokładnie chodzi, to zapraszam do wejścia na strone. Oj odmieniła sesja moje życie, nawet mąż mówi, że się zmieniłam na pozytyw, bo inaczej się maluje i ubieram, bardziej mu się taka podobam:) a pozatym mam wiekszą samoocene, wcześniej myślałam o założeniu działalności (tylko myślałam), a teraz zmierzam w tym kierunku, bo nie mogę znalezć pracy. Nie przejmuję się tym, co ktoś o mnie myśli, wiem, dzięki sesji że mogę wyglądać lepiej i to mi poprawia samopoczucie, mimo, że zdarzyła mi się krytyka ze strony jednej dziewczyny, bo stwierdziła, że zdjecia są całkowicie zretuszowane. Ale jak to sie mówi - olać to:).cieszę się, że wiecej osób się zgłasza, ale naprawdę to chyba nie dzieki mnie, tylko dzięki całemu zespołowi, bo gdyby nie wasza pomoc w mojej odmianie, to bym dziś nie patrzyła lepszym spojrzeniem na siebie. Tak przy okazji chciałam życzyć na świeta Bożego Narodzenia i Nowego roku wszystkiego co najlepsze, smacznego karpia, radości, jednym słowem tego co najlepsze w życiu.


(Wypowiedzi zostały przesłane do nas przez Panią Małgorzatę drogą mailową i opublikowane za jej zgodą)
Administrator Portalu.

powrót na górę