Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Martyny

E-Mail nr.1

Witam Dziewczyny :)
Jestem zawsze szczera także napiszę jaką reakcje wywołały we mnie zdjęcia... Moimi "Faworytami" jest zdjęcie nr 1, 3, 5 oraz 7 ( 7 chyba ze względu na to, jak prezentują się na nim moje oczy). Mama upodobała sobie zdjęcie nr 2 i już zaniosła do fotografa, żeby sobie wywołać.. w dość dużym formacie :). Zdjęcie w kapeluszu.. hmm.. nie przemawia do mnie z tego względu, że nie widzę na nim siebie :). Wyszłam b. niepodobnie. Gdybym miała jeszcze raz możliwość uczestnictwa w takiej sesji chciałabym, żeby zdjęcia były w podobnym klimacie jak zdjęcie nr. 5 - tak sexi sesja, troszkę bardziej "ostra", żebym wyglądała na zdjęciach b. pewnie siebie, trochę zadziornie... Taka "niegrzeczna dziewczynka" :). Ach gdybym umiała w tych szpilkach chodzić :). Podsumowując bardzo się cieszę, że miałam możliwość zrobienia sobie takich zdjęć - pamiątka na zawsze i bardzo mi miło, że na mojej twarzy prezentowany jest MAKIJAŻ WIOSENNY 2010.

PS. Przy opisie zdjęć posługiwałam się numeracją ze strony, nie weryfikowałam jej z płytą.

Pozdrawiam bardzo serdecznie całą trójkę. Extra ekpia :)E-Mail nr.2

Chłopakowi najbardziej podoba się zdjęcie 7, także wszystko jest kwestią gustu. A wiadomo, że o tym się nie dyskutuje. Póki co spotkały mnie same pozytywne wypowiedzi na temat fotek, także niech tak zostanie :).

Szpilki szpilkami, ale ja i tak już nie mogę się doczekać kiedy kupię sobie kolejną parę balerinek :) (w ciepłym wiosennym kolorze). Podobno do wszystkiego trzeba dojrzeć :), więc mam nadzieję, że i na obcas przyjdzie czas :).

Pozdrawiam, Martyna.


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Martynę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

powrót na górę