Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Katarzyny

E-Mail nr.1

Witam serdecznie... :) pierwsze wrażenia po obejrzeniu zdjęć są w pełni pozytywne... zdjęcia są piękne :) teraz jeszcze jestem w szoku, więc nie wiem co mam napisać... jak pozbieram te myśli i ułożę w całość to napiszę więcej :)

 E-Mail nr.2

 

Jeśli chodzi o zdjęcia, to muszę przyznać, że jestem zadowolona, moja rodzina i znajomi również.. :) A po sesji zdjęciowej zostaną jak najlepsze wspomnienia :) teraz wiem, że każda kobieta może być piękna. A sesja zdj. sprawiła, że uwierzyłam w siebie i w swoje możliwośći :) Dzięki Wam:))

 E-Mail nr.3

 

Patrząc na zdjęcia stwierdzam: "Czy to na pewno ja ??".
Taka zmiana... Znajomi nie mogli mnie poznać... Oczywiście każdemu podobały się zdjęcia i jakże inne przedstawienie mojej osoby... z zupełnie innej strony ( tej lepszej ) :) Jeśli chodzi o fryzurę, to najbardziej podobały mi się loki, bo na codzień mam proste włosy... i jeszcze te pięknie podkreślone oczy... rewelacja :) Wspomnienia z tej Sesji Zdjęciowej pozostaną... Teraz wiem, że czasem wystarczy zmiana fryzury, lepszy makijaż, by wyglądać o wiele wiele lepiej :)) Dziękuję jeszcze raz :)) Pozdrawiam Panie :)

 


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Katarzynę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

powrót na górę