Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Agaty

E-Mail nr.1

O jezu!!!! Aż nie wierzę, że tak mogę wyjść na zdjeciach. Chłopak, siostra i szwagier też zachwyceni - tylko oni na razie widzieli ;-) jestem naprawdę w szoku bo nie spodziewałam się takiego efektu!!! super!!!
Bardzo dziękuję jeszcze raz

pozdrawiam,
Agata
ps. naprawdę pozbyłam się niektórych kompleksów :DE-Mail nr.2

Witam;-)
Mam już wyczekiwaną płytkę;-) Zdjęcia super, w poniedziałek idę od razu wywołać (nawet mama chciała komplet;-)) bo na papierze to zawsze inaczej i wszędzie mogę pokazać;-) super, bardzo się cieszę;-)

po niedzieli wyślę opinie na temat zdjęć, jak już skończę je ciągle oglądać ;-)
pozdrawiamE-Mail nr.3

Witam;-)
Dopiero teraz, gdy minęło już kilka dni i emocje opadły mogę rozsądnie wypowiedzieć się na temat moich zdjęć ;-) Zawsze chciałam mieć swoje 'ładne zdjęcia", takie inne niż wszystkie. No i teraz je mam;-) Zdjęcia są super, jestem pod wrażeniem jak na nich wyszłam. Nie spotkałam się z żadną negatywną opinią na ich temat. Oczywiście są zdjęcia, które bardziej mi się podobają i które mniej, ale i tak uważam, że wszystkie są super;-) Teraz będzie to moja super pamiątka, którą będę mogła wszystkim pokazywać-już je wywołałam bo co na papierze to na papierze;-) Teraz patrząc na to wszystko z perspektywy czasu, już po wszystkim, ze zdjęciami w ręku, mogę śmiało powiedzieć, że spotkała mnie niecodzienna przyjemność poznania smaku 'bycia modelką" ;-)

Super przygoda, super przeżycie, SUPER ZDJĘCIA.. no i super grzywka ;-)
pozdrawiam, Agata

 


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Agatę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

powrót na górę