Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Dominika Nowaczek - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

dono Imię: Dominika
Wiek: 18
Miasto: Poznań
Grupa: LICEALISTKI (od 16 roku życia)

Kilka słów o Sobie:
Jestem uczennicą III klasy liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym. Moją pasją jest koszykówka, oraz moda ;-). Uwielbiam zakupy, lecz nie do końca wiem co do mnie pasuje ;-). Kiedy dowiedziałam się o tej stronie i możliwości takiej właśnie sesji od razu napisałam do Państwa:-). Jestem osobą otwartą na świat ale również dość nieśmiałą i myślę, że takie doświadczenie w pewnym stopniu pomogłoby mi się "otworzyć". Chciałabym uwierzyć w siebie i zobaczyć w sobie to "piękno" które gdzieś pewnie we mnie tkwi;). Podchodzę do siebie z ogromnym dystansem i myślę, że dobrze się ze mną współpracuje. Pozdrawiam!

 

Dzień dobry !
Na początku chciałabym bardzo przeprosić za to, że tak długo nie odpowiadałam na e-maila, ale przez pewien okres czasu nie miałam dostępu do internetu.
Jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ to jest moja pierwsza wygrana. Oczywiście potwierdzam udział w sesji i czekam na dalcze procedury ;)
Pozdrawiam!
Dominika Nowaczek

 


 

dono2

SESJA ZDJĘCIOWA - 05.02.2011

Więcej w tej kategorii: Galeria - Portfolio »
powrót na górę

Komentarze

0
J Nowaczek
11 lat temu
Dominika, czy ty moze jestes wnuczka p. Nowaczka z Sadow, o ktorym pisalo Zycie Czestochowy w Sobote, 19 stucznia 1952 roku? Pozdrawiam. Zbieram informacje na temat wszystkich Nowaczkow.
Like Like Cytować