Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Metamorfozy I EDYCJA

 
 

WIELKA PROMOCJA PORTALU!!!

Spośród wszystkich Pań, które dokonały Rejestracji
w niżej określonych terminach
dla dwóch osób Portal ufundował
ZA DARMO

PROFESJONALNĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ
bez żadnych dodatkowych kosztów lub opłat!!

Dziękujemy wszystkim za udział w Rejestracji
ZOBACZ KOMU DOPISAŁO SZCZĘŚCIE:

Rejestracje - Konta
i Profesjonalne Sesje Zdjęciowe Zwyciężczyń

16.10.2009 - 05.11.2009:  Małgorzata Marosz
06.11.2009 - 01.02.2010:  Martyna Wasiak
  Katarzyna Szłapka
02.02.2010 - 15.03.2010:  Katarzyna Kozłowska
  Iwona Kaczmarek
20.03.2010 - 15.06.2010:  Wioletta Lis
  Agata Przybylska
16.06.2010 - 03.08.2010:  Oliwia Koller
  Katarzyna Zakęs
04.08.2010 - 20.09.2010:  Angelika Rothe
  Paulina Dorna
21.09.2010 - 16.11.2010:  Dominika Nowaczek
  Katarzyna Spisak

Możesz dodać Swój KOMENTARZ odnośnie zdjęć
na wszystkich kontach Pań. Zapraszamy!
 

WIELKA PROMOCJA PORTALU!!! 16.10.2009 - 16.11.2010

W 13 miesięcy, 13 naszych Portalowiczek wygrało
ZA DARMO PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za Rejestracje.

Zobacz, skąd zgłaszały się do nas Panie:

Bełchatów, Białystok, Białośliwice, Buk, Czarnków, Dobieżyn, Dopiewo, Dziećmierowo, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Jabłonna, Karczew, Kąkolewo-Granowo, Konarzewo k/Poznania, Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn Wielkopolski, Kozłowo, Kórnik, Krajenka, Kubaczyn, Luboń, Nakło nad Notecią, Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Mazowiecki, Olkusz, Otusz, Piekary Śląskie, Piła, Pobiedziska, Poznań, Przemyśl, Radom, Rybnik, Sarbia, Sandomierz, Sieradz, Skierniewice, Sędziny, Sosnowiec, Stare Bojanowo, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Szewce, Śrem, Świecie, Tarnowo Podgórne, Tomaszów Lubelski, Trzcianka, Twardogóra, Warszawa, Wieluń, Władysławowo, Włocławek, Wojnowice, Wolsztyn, Wrocław, Zabrze, Zawadzkie, Zielona Góra, Żary.

 

  Jak Profesjonalna Sesja Zdjęciowa zmieniła moje życie...
 IwonaK Iwona Kaczmarek (28 l., Dobieżyn)
Zwyciężczyni trzeciej edycji WIELKIEJ PROMOCJI PORTALU

Od sesji mineły już dwa miesiące... Przyznaję, że rady które uzyskałam wykorzystuję na maksa :). Uwierzyłam w siebie i potrafię stanąć przed lustrem z uśmiechem na twarzy, mało tego - robiąc sobie makijaż poświęcam więcej czasu by podkreślić odpowiednio rysy mej twarzy:) Nigdy nie używałam...więcej...

Zobacz pełną relację z Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej (16.06.2010)

 AgataP Agata Przybylska (22 l., Poznań)
Zwyciężczyni czwartej edycji WIELKIEJ PROMOCJI PORTALU

Kiedy kilka miesięcy temu wysyłałam sms'a, żeby zarejestrować się w konkursie, nawet przez myśl mi nie przeszło jak to może wpłynąć na moje życie. Nie ukrywam, że wygrana i udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej odbiły się, oczywiście pozytywnie, na moim życiu codziennym i sposobie...więcej...

                                              Zobacz pełną relację z Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej (09.07.2010)

 PaulinaD Paulina Dorna (21 l., Poznań)
Zwyciężczyni szóstej edycji WIELKIEJ PROMOCJI PORTALU

Kiedy pierwszy raz weszłam na stronę Portalu dla Kobiet i przeczytałam o wielkiej promocji pomyślałam sobie, że moje skryte marzenia z dzieciństwa mogą się spełnić! Z początku stwierdziłam, że to nie ma sensu i tak się nie uda... Ale po namowach chłopaka zdecydowałam: raz się żyje...więcej...

                                              Zobacz pełną relację z Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej (20.11.2010)

  

 Małgorzata Marosz - 22 lata / Buk   (sesja zdjęciowa 04.12.2009)
 Małgorzata Marosz- zdjęcie sprzed Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Miła, sympatyczna, nieśmiała, mama dwójki wspaniałych córek, zgłoszenie wysłałam, bo mimo, iż jestem otwartą na ludzi i świat osobą, to jednak nie jestem w pełni zadowolona ze swojego ciała, nie potrafię go zaakceptować. Wysyłając zgłoszenie mam cichą nadzieje, że się coś zmieni w tym myśleniu, a poza tym to był by doskonały prezent dla mojego męża w drugą rocznice naszego ślubu, która odbędzie się 24.12. a jeśli nie na rocznice, to na jego urodziny 6.11, bardzo go kocham i chciałabym zrobić mu taki wyjątkowy prezent.

Małgorzata Marosz- Profesjonalna sesja zdjęciowa
 Martyna Wasiak - 20 lat / Poznań   (sesja zdjęciowa 11.02.2010)
 Martyna Wasiak- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Studentka II roku Zdrowia Publicznego. Lubię wszystko co słodkie i różowe (ale niekoniecznie na sobie ;) ), rzadko bujam w obłokach, lubię twardo stąpać po ziemi, choć marzeń mam mnóstwo. Jestem osobą odpowiedzialną i bardzo upartą. Żyję na pełnych obrotach, nie lubię zbyt długo bezczynnie siedzieć na miejscu. Moje ulubione zajęcie to śmianie się do łez. Moją pasją jest piłka ręczna-zarówno halowa jak i plażowa :). Priorytetem jest dla mnie Rodzina.

Martyna Wasiak- Profesjonalna sesja zdjęciowa
Katarzyna Szłapka - 17 lat / Szewce   (sesja zdjęciowa 11.02.2010)
Katarzyna Szłapka- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej Kilka słów o Sobie:
Jestem osobą miłą, uczuciową, wrażliwą, nieśmiałą. Zgłosiłam się, ponieważ chciałabym choć przez chwilę poczuć się w pełni atrakcyjną, wartościową i pewną siebie dziewczyną. Za kilkanaście dni kończę 18 lat ( 19.01.2010 ), dlatego ta zmiana mojego wyglądu pozwoliłaby mi lepiej zacząć dorosłe życie, bo przecież każda kobieta chce wierzyć w siebie, w swoje możliwości. Chciałabym też pokazać innym kobietom, że czasem nawet jedna zmiana potrafi przynieść nam radość i otwiera drzwi na nowe pomysły związane z naszym życiem. W codzienności wiele daję ludziom od siebie. Uważam, że wygrana sesja zdjęciowa byłaby dla mnie ważnym wydarzeniem, chwilą, dzięki której czułabym się szczęśliwa i zaczełabym ineczej patrzeć na swoje ciało. Takie jest moje marzenie.
Katarzyna Szłapka- Profesjonalna sesja zdjęciowa
 Katarzyna Kozłowska - 25 lat / Poznań   (sesja zdjęciowa 16.06.2010)
Katarzyna Kozłowska- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej Kilka słów o Sobie:
Szukając pomysłu na siebie i chęci zmian zamiast rzeczywiście wziąć się za siebie...zaczęłam pomagać innym...myślałam, że mam jakiekolwiek szanse w fotomodelingu, zaczęłam szukać fotografów i próbować coś odmienić i ujrzeć siebie wreszcie w innym świetle...niestety niewiele mi z tego wyszło, więc postanowiłam, że wykorzystam moje niewielkie doświadczenie i zacznę innych pokazywać swoimi oczami poprzez fotografie. Ograniczenie sprzętem nawet mnie nie zniechęciło, gdyż zauważyłam, że efekty mojej pracy dają radość innym i uznałam, że to ma sens i lepsze to niż myślenie o zaspokajaniu własnych zachcianek z tym tematem związanych. Dziś kiedy to piszę, załapałam jakiś kryzys, mam prawie 26lat...nie mogę znaleźć dobrej pracy, jeden problem goni kolejny, do tego częste kłopoty ze zdrowiem a to odbiera mi siły witalne..chwilami zapominam że jestem jeszcze młodą kobietą i czuję się po prostu "staro". Rejestruję się tu, gdyż mam maleńką nadzieję, że to coś zmieni, a jeśli by udało się dostać do Was na sesję to by mi najpewniej brakło słów z radości... Kasia.

Witam!
Po przeczytaniu od Państawa meila lekko mówiąc mnie zatkało!!!!!!!!!! Aż trudno mi uwierzyć że mnie wybraliście i aż słów mi brak... WIELKIE DZIĘKUJE Z CALEGO SERDUCHA. Tak jak w informacji odpisuję meila zwrotnego i oczekuję na dalsze informacje.
Serdecznie pozdrawiam
Kasia K
Katarzyna Kozłowska- Profesjonalna sesja zdjęciowa
Iwona Kaczmarek - 28 lat / Dobieżyn   (sesja zdjeciowa 16.06.2010)
Iwona Kaczmarek- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej
Kilka słów o Sobie:

Jestem osobą kontaktową, zabawną i otwartą na świat :) Mam cudownego męża, dwójkę wspaniałych dzieci. Mimo iż jestem szczęśliwą mężatką to nie potrafię stańąc przed lustrem z powodu moich krągłości i nadwagi :( Zgłaszając się do Was liczę, że odmieni to moje życie i spojżenie na samą siebie innym okiem... Chcę udowodnic nie tylko sobie, ale też innym kobietom, że możemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie nie zależnie od wieku czy też wagi! Między innymi była by to dla mnie odmiana i nowy start na kolejny etap mojego życia, gdyż zamierzam szukać pracy, ale też był by to cudowny prezent dla mago męża na dziesiątą rocznice naszej znajomości i jego imieniny, które obchodzi w marcu.


WITAM!
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA DANIE MI SZANSY I ODPISUJĘ Z POTWIERDZENIEM OTRZYMANIA OD WAS WIADOMOŚCI:) !
IWONA K.

Iwona Kaczmarek- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Wioletta Lis - 45 lat / Krajenka   (sesja zdjeciowa 09.07.2010)
Wioletta Lis- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Dzielę czas między pracę, pasje i sen, z niekorzyścią dla snu. Mam w życiu to szczęście, że praca jest jednocześnie moją pasją. Lubię podróże po Polsce, bocznymi drogami, żeby zobaczyć perełki polskiej kultury. Książki to mój drugi świat. Czytanie cudzych myśli nie wyklucza posiadania własnych, a daje ten niepowtarzalny błysk w oku. Lubię robić sobie prezenty i spełniać marzenia.


Dziękuję za wyróżnienie, potwierdzam, że przyjęłam treść maila do wiadomości w celu ustalenia dalszej procedury.
Wioletta L.

Wioletta Lis- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Agata Przybylska - 22 lata / Poznań   (sesja zdjeciowa 09.07.2010)
Agata Przybylska- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Studentka 4 roku Transportu na Politechnice. Jestem osobą otwartą, odpowiedzialną i wiedzącą czego chce od życia. Zawsze stawiam na swoje rację, jednak tej pewności siebie brak mi w stosunku co do swojej osoby. Zakompleksiona, chociaż staram się nie dzielić tym z innymi osobami. Udział w sesji pomógłby mi dostrzec moje atuty, które zauważa mój chłopak. Niewątpliwie dodałoby mi to pewności siebie w swoim wizerunku, a także "dało kopa" do dalszych działań.

Potwierdzam odbiór wiadomości. Czekam na dalsze procedury.
Bardzo dziękuje za przemiłą niespodziankę. Nadal jeszcze w to nie dowierzam. Czekam na dalsze informacje.
Pozdrawiam
Agata P.

Agata Przybylska- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Oliwia Koller - 28 lata / Wojnowice gm. Opalenica   (sesja zdjeciowa 16.10.2010)
Oliwia Koller- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Jestem 28letnią szczęśliwą mężatką...Mam synka 9 lat i to on dodaje mi sił w życiu...Często wstaję rano w lustrze i nie widzę ładnej dziewczyny...Choć jestem szczupła to uważam, że moja figura ma wiele niedoskonałości...Chciałabym dzięki wam uwierzyć w siebie, przeżyć fajną przygodę..i zobaczyć jak to jest kiedy ktoś pomaga ci w metamorfozie:0 Chciałabym dzięki wam zobaczyć pozytywne swoje strony:) Może dzięki wam będę się w pełni śmiać i cieszyć swoimi walorami:)
Kilka słów o Sobie:
Jestem fajną dziewczyną, mężatką szczupła 1,65 wzr. Brak mi tylko wiary w siebie. Chciałabym zobaczyć jak to jest kiedy cię ucharakteryzują.

Bardzo dziękuję, cieszę się bardzo i nie mogę uwierzyć w to, że właśnie mnie wybraliście... czekam na odpowiedź pozdrawiam i dziękuję
Oliwia K.

I dziękuję za danie mi szansy. Z pozdrowieniami
Oliwia K.

Oliwia Koller- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Katarzyna Zakęs - 23 lata / Poznań   (sesja zdjeciowa 16.10.2010)
Katarzyna Zakęs- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Jestem studentką ostatniego roku na Politechnice Poznańskiej. Poza uczelnią czas wypełnia mi praca w sklepie z ubraniami, która sprawia mi również sporą przyjemność, ponieważ moją mała słabością jest moda i oczywiście zakupy :) Jestem osobą, która się bardzo często uśmiecha i pozytywnie podchodzi do życia. Lubię poznawać nowych ludzi, choć sprawiam wrażenie osoby nieśmiałej. Mimo drobnego braku wiary w siebie i we własne możliwości, staram się ciągle zmieniać i małymi kroczkami dążyć do wcześniej założonych celów. Moim największym marzeniem jest podróż dookoła świata.


Witam,
Potwierdzam otrzymanie poniższego maila oraz przyjęcie jego treści do wiadomości. Oczekuje na dalsze instrukcje.
Pozdrawiam
Katarzyna Zakęs

Katarzyna Zakęs- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Angelika Rothe - 29 lat / Dopiewo   (sesja zdjeciowa 20.11.2010)
Angelika Rothe- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Witam, jestem matką dwójki dzieci, które sama wychowuje. Pracuje i staram się zarobić na utrzymanie naszej trójki. Z tego względu brakuje mi czasu, aby zadbać o siebie. Chciała bym poczuć się znowu atrakcyjną kobietą, która może jeszcze ułożyć sobie życie i usłyszeć, że jestem piękna i wartościowa. Bardzo bym chciała zrobić coś dla siebie (może prezent na 30 urodziny), pozdrawiam.

Bardzo się cieszę, jest mi niezmiernie miło, odebrałam maila, pozdrawiam serdecznie.

Angelika Rothe- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Paulina Dorna - 21 lat / Poznań   (sesja zdjeciowa 20.11.2010)
Paulina Dorna- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej Kilka słów o Sobie:
Miła, skromna, uprzejma, ciepła, opiekuńcza i wrażliwa, poszukująca przygód i otwarta na nowe znajomości 21-letnia dziewczyna, która podchodzi do swojej urody z olbrzymim dystansem i ma nadzieję, że ten krok do przodu nie pójdzie na marne! Jestem studentką Turystyki i Rekreacji, chcę poznawać świat, najskrytsze jego zakątki, a szczególnie ludzi, którzy teraz mogą mi pomóc otworzyć oczy, pokazać czym jest piękno, które siedzi w każdej kobiecie! Chcę uwierzyć w siebie i w swoje możliwości! Pomożecie? :)


Witam!
Chciałam potwierdzić przyjęcie tej informacji tej wiadomości w celu ustalenia dalszej procedury!
Pozdrawiam, Paulina Dorna! :)
Paulina Dorna- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Dominika Nowaczek - 18 lat / Poznań   (sesja zdjeciowa 05.02.2011)
Dominika Nowaczek- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Jestem uczennicą III klasy liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym. Moją pasją jest koszykówka, oraz moda ;-). Uwielbiam zakupy, lecz nie do końca wiem co do mnie pasuje ;-). Kiedy dowiedziałam się o tej stronie i możliwości takiej właśnie sesji od razu napisałam do Państwa:-). Jestem osobą otwartą na świat ale również dość nieśmiałą i myślę, że takie doświadczenie w pewnym stopniu pomogłoby mi się "otworzyć". Chciałabym uwierzyć w siebie i zobaczyć w sobie to "piękno" które gdzieś pewnie we mnie tkwi;). Podchodzę do siebie z ogromnym dystansem i myślę, że dobrze się ze mną współpracuje. Pozdrawiam!

Dzień dobry !
Na początku chciałabym bardzo przeprosić za to, że tak długo nie odpowiadałam na e-maila, ale przez pewien okres czasu nie miałam dostępu do internetu.
Jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ to jest moja pierwsza wygrana. Oczywiście potwierdzam udział w sesji i czekam na dalcze procedury ;)
Pozdrawiam!
Dominika Nowaczek

Dominika Nowaczek- Profesjonalna sesja zdjęciowa

Katarzyna Spisak - 26 lat / Poznań   (sesja zdjeciowa 05.02.2011)
Katarzyna Spisak- zdjęcie sprzed Profesjonalnej sesji zdjęciowej

Kilka słów o Sobie:
Jestem matką czteroletniego synka. Dziecko od początku wychowuję sama. Z tego powodu nie mam czasu zadbać o siebie. Niestety przez różne przykre wydarzenia w moim życiu jestem osobą niedowartościowaną, nie mam wiary w siebie, mimo wszystko staram się być wesoła i z nadzieją patrzę w przyszłość na lepsze jutro. Ta sesja być może pomogła by mi uwierzyć we własne możliwości.


Bardzo mi miło!!! Cieszę się ogromnie!!! Serdecznie pozdrawiam!!! Będę czekać na dalsze wskazówki.

Katarzyna Spisak- Profesjonalna sesja zdjęciowa

A Tobie która sesja zdjęciowa podoba się najbardziej?
Które zdjęcie wg.Ciebie jest najciekawsze?
Która metamorfoza jest najbardziej efektowna?

Zapraszamy do dyskusji.

powrót na górę

Komentarze

0
asia
11 lat temu
najlepsza metamorfoza jest u p. Oliwii
Like Like Cytować
0
marcin
11 lat temu
Olcia !!rewelacyjnie!!:) :)
Like Like Cytować
0
rajvi
12 lat temu
Oli!!! rewelacja!!! :)
Like Like Cytować
0
Kasia
12 lat temu
Wszystkie sesje są rewelacyjne. Ta sesja zmieniła wszystkie dziewczyny.:)
Like Like Cytować
0
Monia
12 lat temu
No oczywiście że sesja Olci wymiata resztę
Like Like Cytować