Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Jak profesjonalna sesja zdjęciowa zmieniła moje życie...

  Iwona Kaczmarek (28 l., Dobieżyn)
Zwyciężczyni trzeciej edycji WIELKIEJ PROMOCJI PORTALU:


Witam:)!

Od sesji mineły już dwa miesiące...!!
Przyznaję, że rady które uzyskałam wykorzystuję na maksa:)!!!. Uwierzyłam w siebie i potrafię stanąć przed lustrem z uśmiechem na twarzy, mało tego - robiąc sobie makijaż poświęcam więcej czasu by podkreślić odpowiednio rysy mej twarzy:) Nigdy nie używałam różu do policzków, błyszczyka do ust:):) a teraz wychodząc z domu błyszczyk jest zawsze w mojej torebce by podkreślić moje usta:)! Oczy... :) Oczy maluję nie tylko tuszem do rzęs... ale odpowiednio staram malować się cieniami w różnych odcieniach i czarną kreską a dopiero potem tusz do rzęs:)!

Co do garderoby to zmienia się z dnia na dzień:) Większość ciuchów została całkowicie usunięta z szafy i zaczynam od nowa!!! Kupując bluzkę czy też inną część, staram się odpowiednio wg.rad dobierać do swojej figury, aby podkreślić walory...

Jeśli chodzi o moją fryzurkę to utrzymuję kolor i cięcie:) Nie ukrywam, że eksperymentuje różne fryzurki typu loczki, czy też spięcia:)

Po samym ukazaniu się zdjęć na portalu były już pozytywne wiadomości z gratulacjami i podziwem...:)!!!
Jestem osobą rozpoznawalną, podziwianą i zatrzymywaną przez wielu znajomych...:) Mówią, że skótki są niesamowite i wyglądam olśniewająco:)! Wielu znajomych pyta jak można wygrać, bo oni chcą tego samego i czy to naprawdę wszystko za darmo? Nie tylko dziewczyny są zainteresowane, ale też chłopacy a nawet mężowie moich koleżanek i kuzynek... Więc im odpowiadam, że to wszystko jest prawdą co jest napisane na portalu i wystarczy naprawdę tylko 1 sms!!!

Jestem teraz nie tylko dumną mamą dwójki dzieci i szczęśliwą mężatką... ale jestem też dumna z siebie i bardziej pewną osobą co pomaga mi w codziennym życiu... :)!!!

Pozdrawiam :)!
IWONA KACZMAREK

Zobacz pełną relację z Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej (16.06.2010)

  

  Agata Przybylska (22 l., Poznań)
Zwyciężczyni czwartej edycji WIELKIEJ PROMOCJI PORTALU:


Kiedy kilka miesięcy temu wysyłałam sms'a, żeby zarejestrować się w konkursie, nawet przez myśl mi nie przeszło jak to może wpłynąć na moje życie. Nie ukrywam, że wygrana i udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej odbiły się, oczywiście pozytywnie, na moim życiu codziennym i sposobie postrzegania siebie. Sama informacja o wygranej była dla mnie wielkim zaskoczeniem i już wtedy jakimś małym sygnałem, że jednak ja również mogę zainteresowaćkogoś swoją osobą na tyle, żeby to właśnie mnie wybrać spośród wielu kandydatek. Oczywiście jak każda z Nas, mam szereg kompleksów z którymi próbuję walczyć jak tylko mogę ;-) I to właśnie dzięki sesji pozbyłam się niektórych z nich na tyle, że zaczęłam je postrzegać jako moje atuty. Jako przykład mogę podać moją okrągłą twarz i duże czoło, które doskonale zostały 'zamaskowane' poprzez obcięcie grzywki podczas metamorfozy przed sesją zdjęciową. A jak to dalej wpłynęło na moje życie?? Nie przypuszczałam, że aż tak ;-) Rodzina i znajomi zgodnie uważają, że grzywka mi służy, a dla mnie samej ta zmiana to było chyba to co potrzebowałam ponieważ doskonale czuje się w tej fryzurze i jestem pewna, że będzie mi jeszcze towarzyszyć przez długi czas. A co śmieszne, niektórzy znajomi nie poznają mnie na ulicy ;-) Sam udział w sesji dał mi niewątpliwie niezapomniane wspomnienia i świetne zdjęcia będące pamiątką na całe życie. Po sesji zaczęłam patrzeć na siebie mniej krytycznym okiem, to co było dla mnie moją niedoskonałością, pomału przestaje nią być. Co więcej podczas sesji dowiedziałam się również co powinnam w sobie podkreślać czy to ubiorem czy makijażem, a czego powinnam unikać i staram się to jak najbardziej wykorzystywać. Zauważyłam również, że pomimo iż nikt nie jest doskonały, to moje koleżanki czy ogólnie znajomi nie przejmują się tym tak bardzo jak ja. Co z tego, że nie podoba mi się w sobie to i to, jak mam fajne coś innego ;-) Poza dobrymi radami, zmienionym sposobie patrzenia na siebie jako kobietę oraz wspaniałymi wspomnieniami, sesja zdjęciowa miała wpływ na moje życie jeszcze w zupełnie innym sensie.;-) Zawsze należałam do 'ścisłych umysłów', przedmioty humanistyczne były moją zmorą. Jednak po sesji zdjęciowej zaproponowano mi, z racji tego że jestem studentką, abym pisała artykuły dla czytelniczek portalu, a dokładnie STREFY STUDENTKI. Nigdy czegoś takiego nie robiłam i nie myślałam, że w ogóle się jakoś w tym mogę sprawdzić. Ale napisałam pierwszy artykuł, a potem kolejne i doszłam do wniosku, że to fajna odskocznia od codziennego liczenia zadań. Na pewno gdyby nie wygrana i udział w sesji, nikt nigdy czegoś takiego by mi nie zaproponował. Dodatkowo informacja, że moje artykuły są chętnie czytane, wpłynęła na moje pozytywne myślenie ;-)

Także dziewczyny, po raz kolejny zachęcam Was wszystkie, abyście spróbowały i zarejestrowały się w konkursie.

Być może do Was również uśmiechnie się szczęście i w jakiś sposób sesja zdjęciowa odmieni Wasze codzienne, szare życie ;-)

pozdrawiam,
Agata ;-)

Zobacz pełną relację z Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej (09.07.2010)

  

  Paulina Dorna (21 l., Poznań)
Zwyciężczyni szóstej edycji WIELKIEJ PROMOCJI PORTALU:


Kiedy pierwszy raz weszłam na stronę Portalu dla Kobiet i przeczytałam o wielkiej promocji pomyślałam sobie, że moje skryte marzenia z dzieciństwa mogą się spełnić! Z początku stwierdziłam, że to nie ma sensu i tak się nie uda... Ale po namowach chłopaka zdecydowałam: raz się żyje! I tak wysłałam sms i napisałam kilka słów o sobie...
Po kilku tygodniach dowiedziałam się, że to ja jestem tą szczęściarą, która wygrała! Od tego dnia podejmowałam już bardziej odważne decyzje co do stylu ubioru, makijażu i włosów...
W salonie fryzjerskim Trendy otrzymałam pożyteczne rady jak dbać o włosy. A teraz nie boję się bawić kolorami. Moje włosy nareszcie nabrały zdrowego blasku i gęstości!
Natomiast w gabinecie kosmetycznym Spa dowiedziałam się jaką mam cerę i jakich kosmetyków na co dzień używać.
Kiedy nadszedł wielki dzień profesjonalnej sesji oprócz przeżytych, wspaniałych wrażeń, poznałam kilka cudownych osób dzięki, którym doceniłam moje atuty, których wcześniej nie zauważałam. Uznanie również zdobyły moje ukryte zdolności do pozowania, a dzięki radom dzisiaj wiem jak ustawić się przed aparatem aby wyglądać jeszcze lepiej i bardziej korzystnie! Wiem również, że muszę bardziej podkreślać oczy, a moje nogi uwydatnić zakładając wysokie szpilki, które nosze coraz częściej! I nie boję się nowych, a czasem dość ekstrawaganckich zestawień ubioru...
Ale to jeszcze nie koniec mojej przygody z Portalem dla Kobiet! Moją nagrodą nie jest tylko sesja zdjęciowa! Dostałam propozycję założenia własnego działu Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć" (zapraszam do lektury!)
Regularnie pojawiają się tam moje własne artykuły, które wzbudzają coraz większe zainteresowanie, a materiały, jakie przeczytacie w Strefie Studentki – kontrowersje!
Bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że z chęcią je czytacie! Możecie również zobaczyć relacje z imprez w Fantasy Park, na których byłam osobiście i mogłam poznać znane osoby, z którymi miałam przyjemność przeprowadzić krótki wywiad! (Fantasy Park - Movie Night, Fantasy Park - 8 Marca)
Osobiście mogę też uczestniczyć w życiu Portalu biorąc udział w przygotowaniach do castingów, w promocjach czy użyczając swojej twarzy na plakatach!
Dzięki tym wszystkim doświadczeniom czuję się bardziej doceniana, a w głowie mam 1000 pomysłów na minutę! Mam nadzieję, że ekipa Portalu dla Kobiet pozwoli mi z czasem je wszystkie zrealizować!

Zobacz pełną relację z Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej (20.11.2010)

Więcej w tej kategorii: « Metamorfozy I EDYCJA
powrót na górę