Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

La Beaute SPALa Beauté SPA
ul. Kościelna 39D, Poznań
tel. 061 851 32 37
www.thalgo.poznan.pl

 

 

spafoto3     

 

Kwestią podstawową dla urody każdej kobiety są: zadbana cera, włosy i paznokcie, już na pierwszy rzut oka można odróżnić Panie, które to rozumieją i wkładają wysiłek w codzienną pielęgnację.
Jak się nie zagubić w gąszczu reklam kosmetyków, magazynowych nakazów, lansowanych zabiegów, modnych kuracji, promocji i zachęt?
Najlepszym przewodnikiem w świecie piękna będzie doświadczona kosmetyczka, która jak przyjaciółka wysłucha, doradzi, a niekiedy odradzi niewłaściwy zabieg i ułoży odpowiedni program pielęgnacyjny dostosowany do możliwości czasowych i finansowych.
Dzięki jej pomocy unikniesz nieprzemyślanych zakupów, kosmetycznych wpadek i przed-imprezowych niewypałów.

Zapraszamy nie tylko przed sesją zdjęciową i ważnymi wydarzeniami, warto do nas zajrzeć, ot tak, by sprawić sobie małą przyjemność i porozmawiać o cerze, dojrzewaniu, dekolcie, szyi, przebarwieniach, wypryskach, odchudzaniu i ujędrnianiu, a wszystko to w atmosferze relaksu przy spokojnej muzyce. Nie wierzysz?

Przeczytaj "Wrażenia po wizycie w SPA" Pań na Portalu dla Kobiet www.sesjazdjeciowadlaciebie.pl, które wygrały ZA DARMO Profesjonalne Sesje Zdjęciowe a w ramach współpracy naszego Salonu SPA z Portalem, mieliśmy przyjemność gościć Panie u nas:

Oliwia Koller (28 l.)

Katarzyna Zakęs (23 l.)

Naprawdę są takie miejsca w Poznaniu, gdzie codzienną misją jest: regeneracja, piękno, Twoje zadowolenie z efektów działania zastosowanych kosmetyków; ale to w La Beauté SPA odnajdziesz spokój, harmonię zmysłów i relaks, zapomnisz o codzienności. Zapraszamy!

Wyjątkowy i uśmiechnięty zespół oczekuje specjalnie na Twoją wizytę, by zapewnić Ci doskonałe samopoczucie i wspaniały efekt, polecamy:

  • rytuały relaksujące i regenerujące,
  • zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe,
  • zabiegi ujędrniające i modelujące sylwetkę,
  • peelingi i zabiegi odżywcze,
  • masaże relaksujące i egzotyczne,
  • biosaunę w hydrokapsule,
  • zabiegi powstrzymujące upływ czasu,
  • zabiegi nawilżające i dotleniające,
  • pielęgnację dla Pań oczekujących dziecka.

 

Zapraszamy do przeczytania również opinii innych Pań, które gościliśmy w naszym Salonie SPA w ramach współpracy z Portalem dla Kobiet www.sesjazdjeciowadlaciebie.pl

Angelika Rothe (29 l.)

Paulina Dorna (21 l.)

Dominika Nowaczek (18 l.)

Katarzyna Spisak (26 l.)

Agnieszka Gołębiewska (45 l.)

Magdalena Grześkowiak (23 l.)

Paula Matelska (21 l.)

Katarzyna Cegielska (20 l.)

Sandra Kolanowska (21 l.)

Danuta Kowalczyk (23 l.)

ZAPRASZAMY:
La Beauté SPA
ul. Kościelna 39D, Poznań
tel. 061 851 32 37
www.thalgo.poznan.pl

powrót na górę