Menu
logo tjk main

Bliżej kobiet

Drogie czytelniczki!

1

W związku z rozwojem magazynu TO JA KOBIETA, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.1k Jeśli uważacie, że jest temat, o którym nie mówi się w mediach, spotkałyście się z problemami wartymi opisania lub po prostu chciałybyście przeczytać artykuł o kwestiach, które Was interesują, napiszcie do nas i przedstawcie swoje propozycje.

 

Co miesiąc redakcja magazynu wybierze najciekawszy spośród zgłoszonych tematów, a nasza dziennikarka napisze artykuł, który zostanie zadedykowany jego pomysłodawczyni.


Odpowiadamy na wszystkie maile do 48 godzin.

Kliknij tutaj aby wypełnić formularz

 

 2

Każda z nas ma w swoim życiu lepsze i gorsze momenty. Każda odnosi sukcesy, ale też2k ponosi porażki. Wszystkimi wzlotami i upadkami warto jednak dzielić się z innymi i dać sobie szansę otrzymania wsparcia. My, kobiety, powinnyśmy wzajemnie się mobilizować i motywować. Uważasz, że jesteś osamotniona w sytuacji, która Cię dotknęła? Może okazać się, że inne czytelniczki naszego magazynu TO JA KOBIETA doświadczyly tego samego, co Ty. A może spotkało Cię coś niezwykle pozytywnego, poznałaś inspirujących ludzi lub przytrafiła Ci się wyjątkowa przygoda? Chcesz podzielić się swoją historią i pozytywną energią?


Jedyne, co powinnaś zrobić, to zgłosić się do nas. Jeśli czujesz się na siłach, sama opisz swoją historię. Nie musisz martwić się o to, czy masz dziennikarskie umiejętności. Nasza dziennikarka zredaguje Twoj tekst i naniesie potrzebne poprawki. Jeżeli jednak chciałabyś powierzyć opisanie swoich przeżyć profesjonalistce, to Twoim tematem w całości zajmie się nasza dziennikarka.

Czekamy na emaile od Pań, które ukończyły 18 lat.

Na życzenie zapewniamy pełną anonimowość.


Odpowiadamy na wszystkie maile do 48 godzin.

Kliknij tutaj aby wypełnić formularz

Nie masz uprawnień do komentowania