Logo
Wydrukuj tę stronę

Majówka tuż-tuż! Zobacz, jak przygotować się do wyjazdu!

Majówka tuż-tuż! Zobacz, jak przygotować się do wyjazdu!
Sobota, niedziela, wtorek, a jeśli wypiszesz wniosek urlopowy, także poniedziałek - pierwszy weekend maja jest w tym roku wyjątkowo długi! Dlatego już dziś zacznij go planować i zdecyduj się, co chciałabyś robić w trakcie 4 wolnych dni.

Możliwości jest wiele, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A jeśli masz wątpliwości, czy Cię na to stać, to odpowiedź brzmi - oczywiście! Dzięki firmie Optima spełnienie wyjazdowych marzeń będzie dużo łatwiejsze. Zacznij jednak od wyboru miejsca oraz formy wypoczynku.

Oto kilka propozycji:
1. Grill lub ognisko nad jeziorem
Pomysł jest prosty - wynajmujesz domek, który pomieści całą Twoją rodzinę, wsiadasz do wybranego środka transportu (samochód, autobus lub pociąg) i wyruszasz w świat Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Na miejscu czekają na Ciebie emocjonujące spływy kajakowe, piękne porty jachtowe, liczne trasy rowerowe oraz spokojne wieczory nad wodą i przy ognisku - z pysznymi kiełbaskami i pieczonym chlebem.
2. Weekend na sofie, czyli tańszy wyjazd za granicę
Masz ochotę wyrwać się na chwilę z codziennej rzeczywistości i zobaczyć inne oblicze świata? Już dziś zacznij planować wyjazd! Przejrzyj ofertę tanich biletów lotniczych do miast europejskich, np. Rzymu, Berlina czy Londynu, a następnie sprawdź niewielkie hostele w wybranym mieście lub zaloguj się na portalach couchsurfingowych - w ten sposób zarówno transport, jak i nocleg znajdziesz w naprawdę atrakcyjnych cenach. A na miejscu? Wystarczy wybierać mniejsze knajpki, lokalne sklepy i targi!

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz - polską czy zagraniczną - w jej realizacji pomogą Ci atrakcyjne pożyczki gotówkowe.

Poznaj szybkie i bezpieczne pożyczki firmy Optima
Nie masz czasu iść i osobiście załatwić formalności związanych z pożyczką? Nic straconego - możesz zrobić to przez telefon.

Optima Comfort to wygodna i szybka pożyczka na dowolny cel. Wystarczy, że złożysz wniosek, a nasz Doradca Klienta doręczy Ci gotówkę do domu. Możesz pożyczyć nawet do 4 tys. zł na dowód osobisty. Wyślij prośbę o kontakt z Doradcą tutaj.

Możesz również wybrać pożyczkę Optima Direct i spłacać ją zgodnie ze swoimi możliwościami przez 12, 18 lub nawet 24 miesiące.

Spłata pożyczki w obu przypadkach jest bardzo prosta - zrobisz to przelewem lub u Doradcy, który pomoże pamiętać o wszystkich terminach!

Zaplanuj majówkę z głową!
Masz już miejsce oraz fundusze? To połowa sukcesu. Pamiętaj jednak, by przed wyjazdem:
• zaplanować atrakcje, które chcesz zobaczyć
• wymienić walutę w przypadku wyjazdu za granicę
• spakować wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy
• przygotować niezbędne dokumenty

Koniecznie weź też aparat - takie pamiątki będą towarzyszyć Ci przez lata.
Copyright 2009-2023 © tojakobieta.pl | All rights reserved