Menu
logo tjk main

Pamiątki użytkowe prima sort

Pamiątki użytkowe prima sort
Kto z nas nie ma w swoim domu choćby jednej półki zagraconej niepotrzebnymi bibelotami, jakimiś figurkami z gliny, dzbanuszkami, maskotkami i innymi, jeszcze mniej przydatnymi przedmiotami, które w przypływie dobrego nastroju nabyliśmy drogą kupna na odpustowym straganie lub w sklepiku z pamiątkami na trasie naszej wycieczki. Stoją owe suweniry i tak naprawdę zamiast cieszyć oko tylko zbierają kurz, bo nie nadają się zbytnio do niczego innego.  Założę, się, że większość turystów wolałaby przywieźć z wyprawy kilka bardziej użytecznych drobiazgów, zwłaszcza, gdyby były jakości prima sort.

Może kubeczek albo magnes prima sort?
Naszym bliskim możemy kupić w sklepie z pamiątkami mieszczącym się w Pałacu Kultury oryginalne kubeczki z rysunkiem jednego z symboli Stolicy. Będzie to miły gest z naszej strony ale także bardzo praktyczne posunięcie; w końcu zastawy stołowej nigdy dosyć. Nie martwmy się także jeśli nie dla wszystkich zdążyliśmy kupić prezenty na wycieczce. Identyczne kubeczki są do nabycia w sklepie online Studia Prima Sort (https://www.mybaze.com/pl/prima-sort). Do kompletu możemy dorzucić ciekawie prezentujący się magnes na lodówkę, który nie tylko ozdobi wnętrze naszej kuchni, ale i posłuży do przypinania ważnych wiadomości czy fotek w widocznym miejscu.

Albo raczej przypinka lub lusterko prima sort?
Asortyment drobiazgów oferowanych przez Studio Prima Sort obejmuje sporo wzorów z motywami zaprojektowanymi przez specjalnie dobranych twórców, prezentujących swój indywidualny, łatwy do rozróżnienia styl. Przypinki z fragmentami obrazów Sabiny Twardowskiej czy grafik Zofii Mróz będą ciekawym dodatkiem do każdego stroju, a o zastosowanie lusterek ozdobionych rysunkami Agaty Endo Nowickiej nikt nie musi się martwić. Natomiast projekty Moniki Mrozowskiej niedługo mają się pojawić w formie nadruków na praktycznych torbach, koszulkach i kartkach pocztowych.

Jednak zdecydowanie plakat lub grafika prima sort!
Skoro mamy już coś do ozdobienia naszej kuchni oraz do noszenia na co dzień, to może pomyślimy również o pamiątkach do salonu? Studio Prima Sort proponuje wybór plakatów i grafik, które mogą być ozdobą każdego wnętrza, a przy tym przypominać miłe chwile spędzone w Warszawie, albo w innym miejscu, do którego zawiodła nas nasza ciekawska natura. Trzeba bowiem wiedzieć, że drukowane w sposób ekologiczny plakaty, a także inne wyroby tego producenta mogą być wykonane również na indywidualne zamówienie, według naszego projektu.

Nie masz uprawnień do komentowania