Menu
logo tjk main

Agata Przybylska (6)

Wrażenia po Metamorfozie

bialetrendy

Opinia fryzjera
Włosy mojej modelki zniszczone były ciągłym farbowaniem. Prosta, klasyczna fryzura, którą postanowiłem diametralnie zmienić, tak by Pani Agata poczuła się atrakcyjniejsza. Zaproponowałem pasujące do karnacji odcienie brązu, który rozświetlił i zmniejszył optycznie twarz. Stworzyłem "ciężką", prostą grzywkę, opadającą na całe czoło. Przekonałem Panią Agatę, że będzie się czuć bardzo komfortowo, pomimo, że nigdy wcześniej modelka grzywki nie miała. Twarz od razu nabrała pięknego wyrazu. Efekt końcowy oszałamiający. Modelka bardzo zadowolona, dzięki profesjonalnej farbie włosy nabrały połysku a poprzez modne ścięcie zyskały subtelnego wyrazu.

MaciejOpinia Pani Agaty

Witam serdecznie

No to pierwsze koty za płoty.. ;-) Wrażenia po metamorfozie, która w moim przypadku nabiera pełni tego słowa znaczenia, są jak najbardziej pozytywne. Moje włosy mają teraz ładny, świeży kolor no i mam grzywkę. Nigdy w życiu nie miałam grzywki ! ;-) Na początku jak usłyszałam taki pomysł to byłam trochę zaskoczona, ale szybko pomyślałam po co ja tu w ogóle przyszłam i w pełni oddałam się w ręce profesjonalisty. Zaczęła się prawdziwa przygoda... ;-)

pozdrawiam,
Agata Przybylska


 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Agatę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Agaty

Witam serdecznie ;-)

Pomimo, że minęło kilka dni od sesji zdjęciowej, ja cały czas jestem myślami właśnie na niej ;-) Ciągle jeszcze nie mogę uwierzyć, że to właśnie ja wygrałam. Sama sesja była dla mnie bardzo ciekawą przygodą. Wyobrażałam sobie, że będzie sztywno, poważnie i beż żadnego uśmiechu.I jak bardzo się w tej kwestii myliłam ;-) Wszystkie Panie okazały się bardzo sympatyczne, pomocne i bardzo profesjonalne;-) Dziękuję Wam serdecznie za to, i za to, że to właśnie ja mogłam poczuć się jak w bajce, kiedy to właśnie cała uwaga była skupiona wokół mnie. Dziękuję za dobre rady i za miłe i ciepłe słowa. Dziękuję za wszystko. Dzięki sesji naprawdę zaczynam dostrzegać, że jednak nie jest ze mną aż tak źle jak myślałam;-) Z niecierpliwością czekam na zdjęcia, które zostaną wspaniałą pamiątką.


Jeśli mogę skierować kilka słów do wszystkich Pań, które zastanawiają się czy wysłać zgłoszenie...

Drogie Panie, nie zastanawiajcie się, wysyłajcie, nie pożałujecie!! Taka przygoda zdarza się raz w życiu, odmieni Wasze spojrzenie na samą siebie i niewątpliwie doda Wam pewności siebie. Ja nigdy w życiu nic nie wygrałam, a po takiej wygranej przekonałam się, że być może nie jestem do końca taką szarą myszką skoro zainteresowano się akurat mną;-) Życzę każdej Pani, aby chociaż przez jeden dzień mogła poczuć się jak księżniczka... tak jak ja się czułam w trakcie przygotowań jak i podczas całej sesji zdjęciowej.

Pozdrawiam wszystkich

Agata P.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Agatę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Agaty

E-Mail nr.1

O jezu!!!! Aż nie wierzę, że tak mogę wyjść na zdjeciach. Chłopak, siostra i szwagier też zachwyceni - tylko oni na razie widzieli ;-) jestem naprawdę w szoku bo nie spodziewałam się takiego efektu!!! super!!!
Bardzo dziękuję jeszcze raz

pozdrawiam,
Agata
ps. naprawdę pozbyłam się niektórych kompleksów :DE-Mail nr.2

Witam;-)
Mam już wyczekiwaną płytkę;-) Zdjęcia super, w poniedziałek idę od razu wywołać (nawet mama chciała komplet;-)) bo na papierze to zawsze inaczej i wszędzie mogę pokazać;-) super, bardzo się cieszę;-)

po niedzieli wyślę opinie na temat zdjęć, jak już skończę je ciągle oglądać ;-)
pozdrawiamE-Mail nr.3

Witam;-)
Dopiero teraz, gdy minęło już kilka dni i emocje opadły mogę rozsądnie wypowiedzieć się na temat moich zdjęć ;-) Zawsze chciałam mieć swoje 'ładne zdjęcia", takie inne niż wszystkie. No i teraz je mam;-) Zdjęcia są super, jestem pod wrażeniem jak na nich wyszłam. Nie spotkałam się z żadną negatywną opinią na ich temat. Oczywiście są zdjęcia, które bardziej mi się podobają i które mniej, ale i tak uważam, że wszystkie są super;-) Teraz będzie to moja super pamiątka, którą będę mogła wszystkim pokazywać-już je wywołałam bo co na papierze to na papierze;-) Teraz patrząc na to wszystko z perspektywy czasu, już po wszystkim, ze zdjęciami w ręku, mogę śmiało powiedzieć, że spotkała mnie niecodzienna przyjemność poznania smaku 'bycia modelką" ;-)

Super przygoda, super przeżycie, SUPER ZDJĘCIA.. no i super grzywka ;-)
pozdrawiam, Agata

 


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Agatę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Agata Przybylska - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

agata Imię: Agata
Wiek: 22
Miasto: Poznań
Grupa: STUDENTKI

Kilka słów o Sobie:
Studentka 4 roku Transportu na Politechnice. Jestem osobą otwartą, odpowiedzialną i wiedzącą czego chce od życia. Zawsze stawiam na swoje rację, jednak tej pewności siebie brak mi w stosunku co do swojej osoby. Zakompleksiona, chociaż staram się nie dzielić tym z innymi osobami. Udział w sesji pomógłby mi dostrzec moje atuty, które zauważa mój chłopak. Niewątpliwie dodałoby mi to pewności siebie w swoim wizerunku, a także "dało kopa" do dalszych działań.

 

Potwierdzam odbiór wiadomości. Czekam na dalsze procedury.
Bardzo dziękuje za przemiłą niespodziankę. Nadal jeszcze w to nie dowierzam. Czekam na dalsze informacje.
Pozdrawiam
Agata P.

 


 

g7ap

SESJA ZDJĘCIOWA - 09.07.2010


 Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS