Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Dominika Nowaczek (7)

Wrażenia po Metamorfozie

bialediamante

Opinia Pani Dominiki


Wrażenia po wizycie w salonie fryzjerskim DIAMANTE są jak najbardziej pozytywne.

Gdy tylko weszłam do środka zaproponowano mi coś ciepłego do picia, a że na dworze było ziiimno to bardzo się ucieszyłam ;-). W salonie panowała bardzo miła, ciepła, gościnna i swobodna atmosfera. Jednak nie chciałam za bardzo zmieniać swojej fryzury oraz koloru włosów, chciałam jedynie ją odświeżyć. Dostałam dużo rad dotyczących pięlegnacji moich włosów, postaram się je stosować. Było super ;-)

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Dominikę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Dominiki

Wrażenia po sesji... hmm...

Już gdy byłam małym dzieckiem uwielbiałam pozować do zdjęć, ale nigdy nie były to zdjęcia profesjonalne. Gdy dowiedziałam się o wygranej sesji miałam obawy a, że jestem osobą raczej nieśmiałą i dość wstydliwą myślałam, że nie będę umiała zapozować i rozluźnić się przed fotografem. Po kilku zdjęciach jednak bardzo mi się to spodobało i nawet muszę przyznać, że byłam troszkę zawiedziona gdy dowiedziałam się, że sesja dobiega już końca ;-). Atomosfera w studio była baardzo swobodna i miła.
Moje wrażenia są jak najbardziej POZYTYWNE.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Dominikę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Wrażenia po wizycie w salonie SPA

part-spa

Opinia Pani Dominiki

Witam

Wizyta w salonie SPA była naprawdę świetna ;). Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak zrelaksowałam. Leżąc na fotelu w ciepłym pomieszczeniu zapomniałam o całym świecie i oddałam się w pełni przyjemności. Muzyka, która cały czas leciała w tle sprawiała, że czułam się naprawdę cudownie. Trzeba też zauważyć, że obsługa w salonie była bardzo miła, wszystko bardzo jasno mi wytłumaczono. Z salonu wyszłam baaaaardzo zadowolnona i myślę, że to nie była moja ostatnia wizyta w tym SPA ...

Jeszcze raz dziękuje ;-)

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Dominikę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Dominika Nowaczek - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

dono Imię: Dominika
Wiek: 18
Miasto: Poznań
Grupa: LICEALISTKI (od 16 roku życia)

Kilka słów o Sobie:
Jestem uczennicą III klasy liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym. Moją pasją jest koszykówka, oraz moda ;-). Uwielbiam zakupy, lecz nie do końca wiem co do mnie pasuje ;-). Kiedy dowiedziałam się o tej stronie i możliwości takiej właśnie sesji od razu napisałam do Państwa:-). Jestem osobą otwartą na świat ale również dość nieśmiałą i myślę, że takie doświadczenie w pewnym stopniu pomogłoby mi się "otworzyć". Chciałabym uwierzyć w siebie i zobaczyć w sobie to "piękno" które gdzieś pewnie we mnie tkwi;). Podchodzę do siebie z ogromnym dystansem i myślę, że dobrze się ze mną współpracuje. Pozdrawiam!

 

Dzień dobry !
Na początku chciałabym bardzo przeprosić za to, że tak długo nie odpowiadałam na e-maila, ale przez pewien okres czasu nie miałam dostępu do internetu.
Jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ to jest moja pierwsza wygrana. Oczywiście potwierdzam udział w sesji i czekam na dalcze procedury ;)
Pozdrawiam!
Dominika Nowaczek

 


 

dono2

SESJA ZDJĘCIOWA - 05.02.2011

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS