Menu
logo tjk main

Katarzyna Kozłowska (5)

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Katarzyny

Moje wrażenia..hmmm, sama nie wiem jak miałabym je opisać, od czego zacząć...Może na początku od tego że wizualnie zostałam odmieniona o 180 stopni podczas metamorfozy w Trendy Hair Fashion.Kolor włosów wreszcie mam jakiś, bo mój naturalny był trochę bez wyrazu.Do cięcia nadal się przyzwyczajam, ale włosy nie zęby, odrosną ;)

Co tyczy się samej sesji i odczuć to powiem, iż atmosfera jest wporzo, całkiem na luzie, żadnej presji.Kobiety które pracują przy sesji są otwarte na współpracę i pomocne. Monika Gerber wykonała mi ciekawy makijaż pokazując mnie tak jak jeszcze nigdy siebie nie widziałam, gdyż sama maluję się zupelnie inaczej no i nikt wcześniej nie robił mi makijażu.Tusz do kresek i róż do policzków to dla mnie totalna nowość.Dużo obserwowałam podczas trwania sesji i chłonęłam wiedzę, którą będę mogła wykorzystać przy sesjach które sama wykonuję :) Dziękuję Kasi, która to wszystko zorgaizowała, Monice oraz Sylwii która napracowała się solidnie wykonując mi i Iwonie zdjęcia. Cieszę się, że miałyśmy możliwość wziąć udział w sesji tego samego dnia. Dziękuje i pozdrawiam

Katarzyna K.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Katarzynę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Katarzyna Kozłowska - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

p060 0_02_01 Imię: Katarzyna
Wiek: 25
Miasto: Poznań
Grupa: PANIE (wiek 18-50)

Kilka słów o Sobie:
Szukając pomysłu na siebie i chęci zmian zamiast rzeczywiście wziąć się za siebie...zaczęłam pomagać innym...myślałam, że mam jakiekolwiek szanse w fotomodelingu, zaczęłam szukać fotografów i próbować coś odmienić i ujrzeć siebie wreszcie w innym świetle...niestety niewiele mi z tego wyszło, więc postanowiłam, że wykorzystam moje niewielkie doświadczenie i zacznę innych pokazywać swoimi oczami poprzez fotografie. Ograniczenie sprzętem nawet mnie nie zniechęciło, gdyż zauważyłam, że efekty mojej pracy dają radość innym i uznałam, że to ma sens i lepsze to niż myślenie o zaspokajaniu własnych zachcianek z tym tematem związanych. Dziś kiedy to piszę, załapałam jakiś kryzys, mam prawie 26lat...nie mogę znaleźć dobrej pracy, jeden problem goni kolejny, do tego częste kłopoty ze zdrowiem a to odbiera mi siły witalne..chwilami zapominam że jestem jeszcze młodą kobietą i czuję się po prostu "staro". Rejestruję się tu, gdyż mam maleńką nadzieję, że to coś zmieni, a jeśli by udało się dostać do Was na sesję to by mi najpewniej brakło słów z radości... Kasia.

 

Witam!
Po przeczytaniu od Państawa meila lekko mówiąc mnie zatkało!!!!!!!!!! Aż trudno mi uwierzyć że mnie wybraliście i aż słów mi brak... WIELKIE DZIĘKUJE Z CALEGO SERDUCHA. Tak jak w informacji odpisuję meila zwrotnego i oczekuję na dalsze informacje.
Serdecznie pozdrawiam
Kasia K.

 


 

g4kk

SESJA ZDJĘCIOWA - 16.06.2010

 

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS