Menu
logo tjk main

Katarzyna Szłapka (5)

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Katarzyny

Gdy dowiedziałam się o wygranej Profesjonalnej Sesji Zdjęciowej pomyślałam: to nie jest prawda.. Przecież jest tyle innych dziewczyn, które zarejestrowały się na tym Portalu, a wybrano właśnie mnie.. Od tej pory myślałam o niej codziennie i coraz bardziej się denerwowałam, bo nie wiedziałam jak ta sesja ma przebiegać, z jakimi ludźmi spotkam się w ten ważny dla mnie dzień.. Jadąc na sesję pomyślałam sobie, czy rzeczywiście dobrze robię, czy będę żałować, że pojechałam... Dziś moje myśli są w pełni pozytywne.. Miałam tą przyjemność poznać Panie, które przyczyniły się do zmiany mojego wyglądu na lepsze. Przestałam się denerwować, bo wiedziałam, że nic złego mi się tam nie stanie. Uspokoiłam się. Otrzymałam wiele dobrych rad, dotyczących ubierania i malowania się, dzięki którym mogę lepiej wyglądać. Teraz wiem, że gdybym nie pojechała na tą Sesję, żałowałabym, że nie pojechałam, że nie wykorzystałam tej, może nawet jedynej okazji. Atmosfera była bardzo miła, co sprawiło, że czułam się swobodnie. To niesamowite uczucie, być w takim miejscu, z takimi osobami, przeżywając takie chwile, które pozostaną w pamięci do końca życia. Daliście mi tą szansę i bardzo Wam za to dziękuję. Nadal jestem pod wielkim wrażeniem, bo spełniłam swoje ciche marzenie. Teraz czuję się bardziej szczęśliwa.

Katarzyna S.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Katarzynę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Katarzyny

E-Mail nr.1

Witam serdecznie... :) pierwsze wrażenia po obejrzeniu zdjęć są w pełni pozytywne... zdjęcia są piękne :) teraz jeszcze jestem w szoku, więc nie wiem co mam napisać... jak pozbieram te myśli i ułożę w całość to napiszę więcej :)

 E-Mail nr.2

 

Jeśli chodzi o zdjęcia, to muszę przyznać, że jestem zadowolona, moja rodzina i znajomi również.. :) A po sesji zdjęciowej zostaną jak najlepsze wspomnienia :) teraz wiem, że każda kobieta może być piękna. A sesja zdj. sprawiła, że uwierzyłam w siebie i w swoje możliwośći :) Dzięki Wam:))

 E-Mail nr.3

 

Patrząc na zdjęcia stwierdzam: "Czy to na pewno ja ??".
Taka zmiana... Znajomi nie mogli mnie poznać... Oczywiście każdemu podobały się zdjęcia i jakże inne przedstawienie mojej osoby... z zupełnie innej strony ( tej lepszej ) :) Jeśli chodzi o fryzurę, to najbardziej podobały mi się loki, bo na codzień mam proste włosy... i jeszcze te pięknie podkreślone oczy... rewelacja :) Wspomnienia z tej Sesji Zdjęciowej pozostaną... Teraz wiem, że czasem wystarczy zmiana fryzury, lepszy makijaż, by wyglądać o wiele wiele lepiej :)) Dziękuję jeszcze raz :)) Pozdrawiam Panie :)

 


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Katarzynę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Katarzyna Szłapka - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

p039 0_00_02 Imię: Katarzyna
Wiek: 17
Miasto: Szewce
Grupa: LICEALISTKI (od 16 roku życia)

Kilka słów o Sobie:
Jestem osobą miłą, uczuciową, wrażliwą, nieśmiałą. Zgłosiłam się, ponieważ chciałabym choć przez chwilę poczuć się w pełni atrakcyjną, wartościową i pewną siebie dziewczyną. Za kilkanaście dni kończę 18 lat ( 19.01.2010 ), dlatego ta zmiana mojego wyglądu pozwoliłaby mi lepiej zacząć dorosłe życie, bo przecież każda kobieta chce wierzyć w siebie, w swoje możliwości. Chciałabym też pokazać innym kobietom, że czasem nawet jedna zmiana potrafi przynieść nam radość i otwiera drzwi na nowe pomysły związane z naszym życiem. W codzienności wiele daję ludziom od siebie. Uważam, że wygrana sesja zdjęciowa byłaby dla mnie ważnym wydarzeniem, chwilą, dzięki której czułabym się szczęśliwa i zaczełabym ineczej patrzeć na swoje ciało. Takie jest moje marzenie...

 


 

g3ks

SESJA ZDJĘCIOWA - 11.02.2010

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS