Menu

logo tjk main 

Martyna Wasiak (5)

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Martyny

Cześć Dziewczyny. Napiszę dokładnie to samo co usłyszałyście ode mnie podczas zdjęć. Udział w sesji początkowo był dla mnie zaskoczeniem, a później już tylko frajdą. Potraktowałam to jako ciekawe, niecodzienne przeżycie. Było rewelacyjnie. Atmosfera była przesympatyczna. O ewentualnym skrępowaniu nie było mowy. Wszystko za sprawą tego, że ekipę tworzą trzy młode, energiczne kobiety :). Czy miałam jakieś obawy ? Oczywiście, ale zniknęły już po przekroczeniu progu studio. Wasz uśmiech, pozytywne nastawienie i dobre rady podniosły mnie na duchu i zapomniałam o jakimkolwiek stresie. Bez wahania mogę stwierdzić, że nie żałuję, było warto.
Gdybym miała ponownie tę możliwość na pewno bym z niej skorzystała :).

A wszystkim kobietom, które w dalszym ciągu mają jakieś obawy, radzę skorzystać z tej szansy, gdyż nic dwa razy się nie zdarza :).

Martyna W.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Martynę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Martyny

E-Mail nr.1

Witam Dziewczyny :)
Jestem zawsze szczera także napiszę jaką reakcje wywołały we mnie zdjęcia... Moimi "Faworytami" jest zdjęcie nr 1, 3, 5 oraz 7 ( 7 chyba ze względu na to, jak prezentują się na nim moje oczy). Mama upodobała sobie zdjęcie nr 2 i już zaniosła do fotografa, żeby sobie wywołać.. w dość dużym formacie :). Zdjęcie w kapeluszu.. hmm.. nie przemawia do mnie z tego względu, że nie widzę na nim siebie :). Wyszłam b. niepodobnie. Gdybym miała jeszcze raz możliwość uczestnictwa w takiej sesji chciałabym, żeby zdjęcia były w podobnym klimacie jak zdjęcie nr. 5 - tak sexi sesja, troszkę bardziej "ostra", żebym wyglądała na zdjęciach b. pewnie siebie, trochę zadziornie... Taka "niegrzeczna dziewczynka" :). Ach gdybym umiała w tych szpilkach chodzić :). Podsumowując bardzo się cieszę, że miałam możliwość zrobienia sobie takich zdjęć - pamiątka na zawsze i bardzo mi miło, że na mojej twarzy prezentowany jest MAKIJAŻ WIOSENNY 2010.

PS. Przy opisie zdjęć posługiwałam się numeracją ze strony, nie weryfikowałam jej z płytą.

Pozdrawiam bardzo serdecznie całą trójkę. Extra ekpia :)E-Mail nr.2

Chłopakowi najbardziej podoba się zdjęcie 7, także wszystko jest kwestią gustu. A wiadomo, że o tym się nie dyskutuje. Póki co spotkały mnie same pozytywne wypowiedzi na temat fotek, także niech tak zostanie :).

Szpilki szpilkami, ale ja i tak już nie mogę się doczekać kiedy kupię sobie kolejną parę balerinek :) (w ciepłym wiosennym kolorze). Podobno do wszystkiego trzeba dojrzeć :), więc mam nadzieję, że i na obcas przyjdzie czas :).

Pozdrawiam, Martyna.


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Martynę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Martyna Wiasiak - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

p041 0_01_02 Imię: Martyna
Wiek: 20
Miasto: Poznań
Grupa: STUDENTKI

Kilka słów o Sobie:
Studentka II roku Zdrowia Publicznego. Lubię wszystko co słodkie i różowe (ale niekoniecznie na sobie ;) ), rzadko bujam w obłokach, lubię twardo stąpać po ziemi, choć marzeń mam mnóstwo. Jestem osobą odpowiedzialną i bardzo upartą. Żyję na pełnych obrotach, nie lubię zbyt długo bezczynnie siedzieć na miejscu. Moje ulubione zajęcie to śmianie się do łez. Moją pasją jest piłka ręczna-zarówno halowa jak i plażowa :). Priorytetem jest dla mnie Rodzina.

 


 

g2mw

SESJA ZDJĘCIOWA - 11.02.2010

 

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS