Menu

logo tjk main YT icon twitterprinterestfb

Wioletta Lis (6)

Wrażenia po Metamorfozie

bialetrendy

Opinia fryzjera
Włosy mojej modelki były całkowicie przesuszone, porowate, bardzo dawno nie farbowane. Nałożyłam farbę, modne odcienie blondu, które zdecydowanie odmłodziły twarz mojej modelki. Kolor wyszedł jak najbardziej naturalny, czysty, złoty blond. Idealnie dobrany do Pani Wioletty. Wykonałam proste strzyżenie, które nie wymagać będzie większej pracy przy codziennym układaniu. Delikatne podcięcie i nadanie kształtu fryzurze dało zadziwiający efekt. Modelka opuściła moje ręce z uśmiechem na twarzy i mam nadzieję, że pojawi się ponownie w naszym salonie.

Natalia

 

 Opinia Pani Wioletty

 

Super !!!
Jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze sama przyjemność płynąca z faktu, że profesjonalista się mną zajmuje. Od dawna marzyłam, aby ktoś, kto naprawdę się zna na sztuce fryzjerstwa po prostu się mną zajął. Miła obsługa i atmosfera od momentu wejścia do salonu. Natalia wprowadziła mnie w tajniki kolorystyki i kolor, który mam na włosach mnie urzekł. Chociaż, kiedy były jeszcze mokre, to pomylałam sobie, że chyba za odważnie. Ale potem krok po kroku, spod szczotki i suszarki wyłonił się jasny, ciepły kolor. Kiedy patrzę na siebie w lustrze, to myślę sobię, że odjęto mi kilka lat :) Strzyżenie również dopasowane do kształtu mojej twarzy. Fajna fryzura, która jest inna od tych dotychczasowych, które nosiłam, a jednocześnie dobrze się w niej czuję.
Obiecuję sobie zapamiętać wszystko, co wyniosłam z tej lekcji.

Wioletta L.


 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Wiolettę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Wioletty

Spotkała mnie niecodzienna przygoda i gratka od losu. Zarejestrowałam się na portalu bez większej wiary w to, że przejdę przez sito selekcji. A jednak! Doświadczyłam osobiście przyjemności obcowania z fachowcami. Przyznaję, że z początku byłam spięta, lekko zdenerwowana z obawą czy dam radę. Makijaż....wielka frajda. Ale obiektyw aparatu mnie peszył, z początku nie potrafiłam się wyluzować, ale w miarę trwania sesji czułam się coraz swobodniej i poszło całkiem nieźle. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Przez kilka godzin byłam zupełnie w innym świecie, prawie jak "modelka" :) Najważniejsze dla mnie to przyjemność, jaką czerpałam z tej przygody i przekonanie, że wiele mogę zmnienić w sobie, jako kobiecie.

Trwaj chwilo, jesteś piękna.

Wioletta L.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Wiolettę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Wioletty

E-Mail nr.1

Witam.
Bardzo mi się podobają. I tak sobie myślę, że chyba znowu zacznę ubierać się w sukienki.
PozdrawiamE-Mail nr.2

Jestem pod wielkim wrażeniem, że na zdjęciach Ja to naprawdę Ja! Moja rodzina i przyjaciele są pozytywnie zaskoczeni moim nowym wizerunkiem. Każdy inne zdjęcie uważa za najlepsze. Zdjęcia z sesji, które otrzymałam to moje osobiste portfolio, o którym zawsze marzyłam. To zdjęcia, które chętnie oglądam i wracam do nich raz po raz.

 (Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Wiolettę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Czytaj więcej...

Wioletta Lis - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

wiol2 Imię: Wioletta
Wiek: 45
Miasto: Krajenka
Grupa: PANIE (wiek 18-50)

Kilka słów o Sobie:

Dzielę czas między pracę, pasje i sen, z niekorzyścią dla snu. Mam w życiu to szczęście, że praca jest jednocześnie moją pasją. Lubię podróże po Polsce, bocznymi drogami, żeby zobaczyć perełki polskiej kultury. Książki to mój drugi świat. Czytanie cudzych myśli nie wyklucza posiadania własnych, a daje ten niepowtarzalny błysk w oku. Lubię robić sobie prezenty i spełniać marzenia.

 

Dziękuję za wyróżnienie, potwierdzam, że przyjęłam treść maila do wiadomości w celu ustalenia dalszej procedury.
Wioletta L..

 

 


 

g6wl

SESJA ZDJĘCIOWA - 09.07.2010

 

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS