Menu
logo tjk main

Róże do policzków. Lifting bez skalpela. Malujemy „pućki”

Róże do policzków. Lifting bez skalpela. Malujemy „pućki”

Róże do policzków nadają cerze blasku, odmładzają i dodają naturalności. Aby ten rodzaj kosmetyku idealnie dopasował się do naszego koloru cery – musi być zbliżony do koloru ust i oczywiście nie odbiegający zbytnio od koloru cery.

O tym, jak dopasować kolor do karnacji, to już zapewne każda z nas wie. Jednak co z aplikacją tegoż kosmetyku?

Otóż wierutną bzdurą jest to, że różem dokonujemy korekty kształtu twarzy. Nie! Róż służy do rozświetlenia cery i sprawienia efektu naturalności i świeżości.

Z tego względu nakładamy go na tzw. „pućki”, czyli części policzków, które uwydatniają się przy uśmiechu. Przy wykonywaniu makijażu można uśmiechnąć się i musnąć te partie kosmetykiem.

Często Panie o okrągłej twarzy boją się nakładania tego kosmetyku w ten sposób, gdyż sądzą, że to powiększy im twarz. Jednak tak się nie dzieje, bo nie chodzi o to, aby uzyskać efekt zdrowego rumianego rumieńca, a jedynie nadać efekt rozświetlenia i odmłodzenia.

Stosowanie różu polecam w makijażu dziennym i wieczorowym, oczywiście na ”pućkach”.

Joanna Szustopol
, 25l.
wizażystka, charakteryzatorka, stylistka
http://imponderabilia.digartfolio.pl/info

Komentarze  

#1 Ania Bałuć 2013-02-02 11:38
Tak, z różem trzeba uważać by nie przesadzić
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież